Meme dokum , ucu , yalancı jinekomasti ( Erkek )

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ArdaFit tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşalar. Bu sorunumu farklı şekillerde bu forumda dile getirdim fakat şuan daha genel bir bilgiye sahibim fakat çözüm olarak elimde pek bir şey yok belki sizlerin bildigi birşeyler vardır diye bu konuyu açmak istedim. Benim jinekomastiyi hafif andıran göğüslerim var ve simetrik değiller sağ göğüsüm daha büyük. Neden jinekomastiyi andırıyor onu açıklayayım. Ortam sıcakken göğüslerim kendini salıyor ucu böyle pek belli olmuyor uçları büyüyor genişliyor ve yağlı bir yapı gözüküyor fakat denizden çıktıgımda soguk dustan çıktıgımda soguk havada veya ant sonrası meme ucum sivrileşiyor ve sanki kaslıymış gibi bir yapı alıyor ama her durumda dokununca yumuşaklar tabi ikinci durumda %50 sertliği artıyor.

Birazda kendimi anlatayım 16 yaşındayım 70 kiloyum 185 boyundayım. Haftada 3 gün vücudumu 2-2-2 ayırarak ant yapıyorum. Amacım hacimlenmek kilo almak. Bunun dışında bu bahsettiğim sorun için vücudumdaki östrojen testesteron miktarını dengelemek için gece yatmadan önce 22mg çinko ve gün içinde 2 kapsül balık yağı alıyorum. Kesin çözüm sanırım ameliyatla ama benimki yalancı jinekomasti diyede biliniyor galiba ve ameliyat önerilmiyormuş. Burda bunları yazınca kesin bir çözüm bulmayı ummuyorum fakat içimde biriken bu sıkıntıyı paylaşma ihtiyacı duyuyorum. Belki aranızdan biri bir mucize yaratır bana.

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Doktora git, elle ve usg ike muayene ol kafan rahatlasin. Gogus dokusunda buyume varsa yani jineko ise tek cozum ameliyat ancak zaymten 18 den sonra yaparlar..

3. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    İşte aslında sormak istediğim muayene sonrasında jinekomasti olmadğı çıkarsa ne yapmam gerktiği. Bu durumdan kurtulmak için

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Herkesin yaptigi gibi idman yapmak, yag yakmak...ozel birsey yok yani.

5. FuriousWind

FuriousWind Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bodybuilding
    1. seviye jinekomasti olabilme ihtimali çok fazla,buna ek olarak üst göğsün çalışılmasına rağmen dolmaması ve ya alt göğsün kesilmemesi vs.. Kısacası doktora gitmende fayda var.

6. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam gidicem inşallah en kısa sürede. Gidince bana dediklerini yazarım buraya.

7. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    birebir aynı problem. lipomasti diyorlar buna ama herhangi bir çözüm yok. yarışma seviyesinde define değilsen hep öyle kalıyor gibi.

8. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ama sizin fotograflarda gayet iyi formunuz ve hiç belli olmuyordu onu nasıl sagladınız

9. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    kas kütlem öncesine göre çok arttığından artık pek belli olmuyor ama direkt olarak çözülmedi özellikle yandan bakınca hala belirgin. fotoğraflarda soğukken çekmiştim.

10. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Anladim peki mesela su hareket baya iyi geldi diyebilceginiz birsey varmi ?

11. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Bel ve basenlere oluyor ama, o bölgelere mezo terapi olabiliyormu doktora sorabilirsin.

12. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    mezo terapı nedir

13. ///berke

///berke Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı durum bende de var ufalıp, büyüme olayı kas çalışmaya başladığımdan beri biraz daha şekillendi en azından ama ucu hala yuvarlak ve yağlı fazla takma iyi yanından bak olaya , göğüs çalışırken arkadaşların sendede iyi göğüs çıkıyo gibi konuşmaları oluyor :)

14. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen ama skinti su ki ustunu cikarinca laf oluyor

15. ///berke

///berke Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim anlamayan insan daima boş yorum yapar senden üstün olduğunu ispatlamaya çalışır ve genelde hep böyle senin sinirini bozacak şeylerle seni vurmaya çalışırlar. Dışarıdan çok belli oluyor ve giydiğim şeyler yakışmıyor vs diyorsan jinokamasti atletleri var 1 sene civarı kullandım takıntı olmuştu,havuza vs giremeyede çok çekiniyordum bu yaza kadar, çok rahatsızsan al kullan bir tane gayet memnun kalırsın ama içinde daraldığına değmez inan ki beslenmen düzgün olsun bench olsun dumbell ile açma hareketleri olsun bunları yap ileride daha bile iri duracak ve memnun bile olacaksın ;) (Atlet ile ilgili soru vs soracaksan yardımcı olurum)

16. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Acikcasi giysiler vucuduma yakisiyor yani giyinikken hos bir vucudum oldugunu soyluyorlar hatta neden spora gidiyosun gayet iyi fizigin gibi bilgi sahibi olmayan kisileyin soyledigi seylerde var. Fakat ben bu gouslerimden yazin cok cekiyorum yazi gectim kendim yani en cok kendim takiyorum. Vucudumda barisik degilim. Yasim tuttugu zaman hala gecmezse ameliyat olmayi dusunuyorum. Su yasimdada olurum imkanim olsa. Boyle tam olarak soyleyim aynaya bakiyorum kollar omuzlar karin bacak gelisiyor gouslerime donuyor gozlerim sacma sapan bir siskinlik. Cok abartiyorda olabilirim. Ama en azindan duzeltmek icin ugrasiyorum o yuzden icim rahat olmadi iste cerrahi müdahale olucak.

17. ///berke

///berke Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İleride geçmezse 2 saatlik bir operasyon zaten dokuyu aldırırsın , dert etmemeye çalış kolay gelsin :)

ArdaFit bunu beğendi.
  18. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Tesekkur ederim

Sayfayı Paylaş