mekikte kitlenme 5 senedir ağrılardan ölüyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve fikobeg tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fikobeg

fikobeg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 5 sene önce vücut geliştirmede kısa sürede fazla zorladım en son ters eğimli mekik çekerken karnıma çok kötü bir ağrı girdi kilitlendim resmen. o gün bıraktım zaten
    bi kaç güne ağrı yavaş yavaş geçer gibi oldu bir süre sonra kasığımda şişme ve şiddetli ağrılar oldu kasık fıtığından şüphelenip doktora gittim önce kasık fıtığı var amelyat denildi başka doktoralara gittim fırık yok denildi.aradan zaman geçti kasığımdaki şişkinlik ve ağrı bazen geçiyor bacaklarımda sızı oluyordu bu sızı zamanla kollarıma karnıma belime heryerime ağrı vurmaya başladı.

dahiliye, genel cerrah, üroloji, nöroloji her bölüme defalarca gittim mr lar tomografiler çekildim hiç bir sonuç çıkmadı hala bu ağrıları çekiyorum yalnızca karın bölgem çok dikkatli incelenmedi defalarca gittim
    daha sonra en son karın bölgem ağrımaya başladı göbek deliğinin çevresinde ve iç kısımda bi gerginlik olduğunu farkettim elimle
    doktora gittim yine karın kaslarını zorlamışsın kendi kendine geçecek diyor ultrasonla baktılar bişe yok dediler.

nette araştırdım göbek düşmesi diye birşey varmış belirtileride tutuyor böyle bişeymi acaba 5 senedir çekiyorum bu ağrıları küçük büyük wcye gidemez oldum dayanılacak ağrılar değil gerçekten Allah düşmanıma vermesin.
    başına gelen bilen varsa yazarsa sevinirim duh

Son düzenleme: 29 Nisan 2013
  2. fikobeg

fikobeg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan hala doktora gidip geliyorum hala teşhis konulmadı

Sayfayı Paylaş