mekikle ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve celalibo tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. celalibo

celalibo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ilk gittiğim spor salonunda şu resimdekinin aynısından vardı ve onda mekik çekiyordum
    http://www.sporfirsati.com/FB,1840,...yonel-vucut-gelistirme-hattrick-pro-eb-41.jpg
    ilk başlarda 3*10 zor yapıyordum ama 3. haftadan sonra 4*40 yapmaya başladım. hatta salonu bıraktığım gün bi bakayım dedim ne kadar yapcam acaba diye 3*100 rahat çektim.
    ilk soruma gelince benim böyle kolay yapmamdaki sorun aletin dandikliği mi? dandiklik derken yani mekik çekerken fazla zorlanmamamı mı sağlıyor?
    ikinci sorumsa şu.
    vizeler mizeler derken araya 3 hafta bir boşluk girdi. bittikten sonra başka bir salona yazıldım. orda da şu aletten vardı
    http://img.akakce.com/delta/delta-your-gym-x.jpg
    bunda ise ne kadar kendimi zorlarsam zorlıyayım 5 tane mekik çekemedim. 2. hafta oldu anca 5 tane çekmeye başlamıştım. bunun sebebi sizce ne olabilir?
    eğer sorular saçmaysa k.bakmayın. yeniyim bu işlerde o yüzden

2. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    üstekinden rahatlıkla bacaktan güç alıp mekik çekersin ama alttakinde bacak yeri bileğe geldiği için bacaktan güç alamadan çekme zor...

3. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Evde yaptığın ayağını kitlemeden mekik daha iyi bi gelişim gösterir. Kendim denediğim için biliyorum bu aletlere güvenemiyorum çünkü. Bu yüzden karın antremanlarını bir tane barfiks demiri de bulursan evde rahatça yapabilirsin fazla kasma bence salonda.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Göğsüne ağırlık alarak çekerek zorluğu arttırabilirsin.

5. celalibo

celalibo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ilk salonda yaptığım alet mi daha yararlı olur ikinci salondaki mi?
    eve almayı düşünüyorum da o yüzden sormak istedim. ilkindekiyle çok rahat çekerken ikincisindekinde çekemiyorum çünkü

Sayfayı Paylaş