Mekik ve Karın Ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve CalisCalis tarafından 11 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CalisCalis

CalisCalis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Ben karın hareketlerini pek yapmıyorum ama yaptığım zamanlarda dikkatimi birşey çekti, ne zaman mekik çeksem sonra ki gün karnım ağrıyor ya da karnımda şişkinlik oluyor.Bir ara deneyeyim dedim gerçekten mekikle ilgisi var mı diye.1 hafta hergün mekik çektim ilk çektiğim gün hariç 1 hafta karnımda şişkinlik oldu.Bırakmaya karar verdim artık, son gün bir karın ağrısı çektim 6-7 saat inanılmaz şiddetli bir ağrı hastaneye gidecektim biraz hafifleyince caydım.

not:Normalde karın ağrısını yıllardır çekiyorum,hastaneyede gittim yapılacak herşey yapıldı bişey çıkmadı ancak mekik çektiğimde kesin karnım ağrıyor bunu doktora gittikten sonra farkettim o yüzden bunu doktora söylemedim.

Bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.Çünkü benim aklıma hiç birşey gelmiyor.

2. nmykmc

nmykmc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ben de boyle bi konu yüzünden geziniyordum forumda. artık agrılar sebebiyle mekik çekmeye karnımı zorlamaya korkar oldum.

ama kendimce önerim yavaş yavaş(hakikaten çok yavaş) dozu arttırman, ayrıca yıllardır ağrı çektiğini söylemişsin, bence FMF adlı hastalığı bir araştırmanı öneririm. bende çıkan buydu ve çogu doktor gözden kaçırıyor.

geçmiş olsun

3. CalisCalis

CalisCalis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Şu sıralar iyiyim şükür, kabus geri dönecek diye ödüm kopuyor:)

FMF çıkmadı bende , doktor colchicum dispert verdi oda işe yaramadı.FMF de zor hastalık Allah kolaylık versin.Geçmiş olsun.

4. rocky_

rocky_ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    benımde aynısı oluyor mekıke cok yoneldıgım zamanlarda oluyor aynı zamanda karnımın ıcınde hareketlenmeler oluyor karnımın ıcınde bır sey patlıyacakmıs gıbı hıssedıyorum karnımın ıcı sallanıyor sızdede oluyomu doktoro gıtmedım ben hıc ...

Sayfayı Paylaş