Mekik sonucu & Tavsiyeleriniz çok çok önemli.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ram55 tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Kaç kilo vermem lazım ?

1. 5

oy sayısı 0
    0,0%
  2. 10

100,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ram55

Ram55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Bugüne kadar kaç tane konu açtıysam hepsi ya kilitlendi ya da silindi yetkili arkadaslardan bu konuma izin vermelerini rica ediyorum.
    Yaklaşık 4-6 ay arası çalışıyorum , şimdilik sadece bel bölgesinin resmini attım. Evde çalıştığım için ne düzgün çalışıyorum , ne de düzgün tam anlamı ile besleniyorum.

Boy : 1.64
    Kilo : 64-66
    Bel ölçüsü : 84
    Günde 50-100 mekik çekiyorum ve ip atlıyorum yanında kol omuz ve göğüs çalışıyorum. Evde çalıştığım için pek fazla verim aldığım söylenemez. ( yakşalık 1 ayda 500-1000 arası mekik çekmişimdir )
    VE BU BEL BÖLGESİNDEKİ YAĞLAR SARKMALARDAN NEFRET EDİYORUM BAKLAVALARI ÇIKARMAK İSTİYORUM !!
    Şimdi okul olduğu için pek fazla diyet programı yapamasamda.
    Sabah = 1 şişe su + simit
    Öğlen = Evde öğlen ne yemek piştiyse ( EKMEK YOK YA DA AZ )
    Akşam = Evde ne piştiyse ( pilav , et , fasulye , ıspanak ) gibi yemekler , ( EKMEK YOK YA DA AZ )

Sorum ise şu : Benim baklavaları çıkarmak için ve bu resimlerde ki sıkıntı bölgeleri gidermek için acil olarak ne yapmam lazım ?
    YEMEK TAVSİYELERİNİZİ , PROGRAM TAVSİYELERİNİZİ , VE YAĞ YAKICI ALMALIMIYIM ? BU KONULAR HAKKINDA BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM.
    VE YEŞİL ÇAY ALDIM , EKMEĞİ TAMAMEN KESİP ÖĞÜNLERDE YEDİĞİM MİKTARI AZALTIP + YEŞİL ÇAY ALARAK KİLO VEREBİLİRMİYİM ?
    VE BU SIKINTILARI ATLATMAK VE İSTEDİĞİM GİBİ VÜCUT YAPABİLMEK İÇİN KAÇ KİLO VERMELİYİM ?

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1-Sarkmanın düzelmesi metobolizmanın hızına bağlıdır vücut zamanla kendini tamir edecektir.
    2-Sarkmaların toparlanmasını hızlandırmak hiç HİT Cardio yani 40 dakika koşu ve yürüyüş ile karışık cardio yap.
    3-Yağ yakıcıya gerek yok eğer motivasyon amaçlı tatmin edicekse termojenik yağ yakıcı alabilirsin.
    4-Beslenme tavsiyesi istemişsin ketojenik diyet uygulayabilirsin.
    5-Program tavsiyesi olarakda az ağırlık çok tekrar yap. Örneğin kol çalışıyorsun 4 set 12-12-10-8 şeklinde yap sıkılaşmanı sağlıyacaktır.
    6-Karın programı istiyorsan p90x ab ripper programı var gayet etkili hergün antreman sonuna ekle özellikle alt karına yüklen.
    7-Ekmeği tamamen kes işlenmiş ürün yeme.

3. Ram55

Ram55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Abicim 6 numarada verdiğin program ücretli bir program sanırım ?
    ve 7 numarada ekmeği tamamen keserim. İşlenmiş ürün nedir abi ? yani tam olarak açarmısın?

Ve ve abi internette tam açıklaması yok , bu ketejonik diyet nedir abi ?

4. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Program ücretli ama malesef bizim gibi durumu olmayan kişiler kaçak olarak internetten bulup indiriyoruz :) İşlenmiş derken paketlenmiş üründen uzak dur demek istedim herşeyi doğal tüket

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş