Mekik cekimi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve servet19 tarafından 1 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Servet19 , yukarıdaki yazdığım bilgiler karın kaslarını ortaya çıkarmak için oldukça yeterli, hala daha neyi sorun ettiğini anlayamadım, tamamen tembellik bana kalırsa yaptığın.

2. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    ben diyet ve kardiyoyu benim için gereksiz olduğunu düsünüyorum cünkü ben is yerinde calısma seklim sürekli kosmak günlük nerden baksak 25 km kosuyorumdur ve güc le yapılan is olduğu için gereksiz olduğunu düsünüyorum hem diyet yaparsamda gücden düserim cristian ronaldonun karın kasları bence cokda iyi nesini beğenmediniz anlamadım onun gibi vucudum olsa baska bisey isdemem ben

3. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yalan söylemeyeyim diet yapmıyorum zaten geçen hoca ile baktık senin yaptığının faydası olmaz ayaklarını havaya kaldırıp öyle çekeceksin dedi şimdi bu şekilde göbek kasılı bir şekilde yarım mekik çekiyorum bakalım faydası olursa çok sevineceğim :)

4. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar mekik cekeerken kafama takılan sey karnımızı ice doğru mu cekip calısacaz ?

Sayfayı Paylaş