Mekik çekiyorum ama

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve erdullah tarafından 29 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erdullah

erdullah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.Göbek bölgelerimde oluşan yağlar dolayısıyla kendime sıkı bi mekik planı hazırladım.Yaklaşık günde 3 lü partlar halinde 20 20 20 toplamda 180 e yakın mekik çekiyorum.Ve bunu hergün yapıyorum.Erimeyi hissedebiliyorum ama hergün yapmam ne kadar doğru ?

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Sen yanlış gözlem içerisindesin..ERİMEYİ HİSSEDEBİLİYORUM nasıl bir erime imiş mekik çekmekı ile..biraz açıklarmısın bizde yapalım...

1- günde istersen 10.000 mekik çek cardio olmadan yağ erimez
    2-mekik çekerek sadece karın kaslarını geliştirir vede güçlendirirsin ancak görünmesini sağlayamazsın

karın kaslarını görülmesi için cardio+mide(karın) hareketleri ikilisi şarttır.

diyeti saymıyorum artık onuda biliyorsunudr..

saygılar...

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş