Mekik çekerken mide yanması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve drokin tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. drokin

drokin Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    degerli abilerim vücut geliştirmeye evde başladım ama abilerim göğüslerim gelişti fakat birazcık göbek var ve bu göbekleri karın kasına çevirmek istiyorum her neyse sorunum şu abilerim her zaman yatmadan önce mekik çekiyorum ama neden oluyorsa midemde yanma oluyor ve midem bulanıyor düzgün nefeste alamıyorum burnumda sinüzit var bu yüzden sinüzit donmuş burnumda burundan nefes alamıyorum hep agızdan alıyorum acaba sorun neden kaynaklanıyor mide yanması ve bulantısı şimdiden hepinize çok teşekkür ederim .

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Yemekten kısa bir süre sonra mekik çekiyorsan mide bulantısına sebep olabilir.

3. drokin

drokin Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hayır neredeyse aradan 3 saat felan geçiyor bide başım dönüyor felan mide yanması bulantı ve baş dönmesi bu yüzden mekik çekmekten sogudum

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Evde başarabilirsin önemli olan bu sporu bilinçli , düzenli götürebilmekte , azim ve hırsta bırakmamanı devam etmeni zaman içinde geliştiğini görmeni sağlar.Aletlerin yoksa aletsiz bir program vardı uygulamak istersen bi düzenlerim.Nefes alma konusu burundan hiç alamıyor musun yani ?

5. drokin

drokin Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aletsiz yapmak istiyorum aletim yok ta evet burunda 1 senedir sinüzit vardı doktora gittim oo dedi sinüzit donmuş dedi oo yüzden sol burun deligi tamamen tıkalı nefes almıyor sag delikte birazcık alıyor oo yüzden nefes yetiştiremiyorum ve agızdan almak zorunda kalıyorum bide neden oluyorsa anında yoruluyorum şimdilik geniş tutuş 3 kez barfiks çekiyorumda :) yeni başladım çünkü anında yoruluyorum ne yapmam gerek önce yoktu göğüs çukurlugundan ameliyat olduktan sonra böyle oldu nefesim daralıyor ve acayip hemen yoruluyorum.

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Öncelikle , spor yapabilip yapmayacağını doktor ile konuş derim , nefes olayı sporda genellikle burundan alınıp ağızdan verildiğinden dedim.O yorulmayıda sor o belki antremandandır.Nefes daralmasıda sadece ağızdan nefes alabilmeden olabilir.
    https://www.facebook.com/photo.php?...78077.286559261451643&type=1&relevant_count=1 bu linkte street workout yeni başlangıç programı var , haftada 3 gün 4 set 5 hareket var bak derim.Evde yapabileceğin sağlam bir program yanına kombine edebileceğin şeylerde koyabilirsin.Karın + Bacak antremanları...BarBrothers Instane Workout yazıp onun bacak ve karın antremanlarını haftada ,
    Pazartesi - Üst vücut
    Salı - Alt vücut
    Çarşamba - karın
    Perşembe - Üst vücut
    Cuma - alt vücut
    Cumartesi - karın
    Pazar off şeklinde oluşturabilirsin.
    3 Barfiksi kafana takma , bende bi aralar 1 tane çekemiyordum şuan 12 barfiks çekebiliyorum.

drokin bunu beğendi.
  7. drokin

drokin Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok ama çok teşekkür ederim doktor herşey serbest demişti bende spor yapabilirmiyim demiştim spor yap serbest demişti... bende street workout hareketlerden yapmaya çalışıyorum ama çeşitli şınav ve elbow hareketimi ne varya onu yapabiliyorum digerlerinide yapmaya çalışıyorumda işte pek olmuyor :D human flag hareketinde ayaklarımı dümdüz açamıyorum :D

8. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yeni başladığımd abendede aynı yanma ve baş dönmesi oldu ozamnlar 30 tane yapamıyodum gerçi şimdi öok yapmasamda 60-70 yapıyorum hiç bişey yok :)

Sayfayı Paylaş