MEKANİK DAMBIL artık satılık

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve thymus tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar daha evvel tanıtmak için koyduğum mekanik dambılın satışına başladım.resimden önce şu açıklamaları yazmayı uygun gördüm.dambıl bowflex markadır.NAİTULUS un yan ürünüdür sitesinde (bowflex.com)dur.neden bunu yazdım çünkü siteden ve herhangi bir yerden fiyatı hakkında ve tekniği hakkında bilgi sahibi olmanızı istedim.sitesinde amerikada fiyatı 400 dolardır.bu fiyat standsız sadece altındaki kalıbı ile alakalı fiyattır. tekrar dambılın özelliğinden bahsediyorum.dambıl 52 paunddur.terimsel adı selchtec 552 dir.özelliği yanındaki çevirme düğmeleri sayesinde dambılı,5 paunddan 52 paunda kadar arada 5 paund oynayacak şekilde ayarlayabilirsiniz .istediğiniz kiloyu çevirin ve dambılı çekin istediğiniz kilo elinizde kalacak diğerleri kalıpta kalacaktır DAMBIL TERMO PLASTİK KAPLAMADIR.DAMBILIN EBATLARI,- RAF İLE SAP UZUNLUĞU YAKLAŞIK 12 CM DİR, UZUNLUĞU 44.4 CM- GENİŞLİĞİ 24.2. İLGİLİ RESİMLERİ AŞAĞIYA EKLİYORUM .[​IMG]
    [​IMG] FİAYTI PAZRLIKSIZ 400 DOLARDIR. BU FİYAT AMERİKA İLE AYNI FİYATTIR . AYAKLI STAND YOKTUR .SADECE DAMBIL VE KALIBININ FİYATIDIR. TELEFON 0542 466 15 23

2. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bunun ağırlığı az gelir, 90 pound'lık olanı var mı?

3. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    evet onun adıda -- bowflex selechtec 1090 aqdjustable dumbbell amerika da sitesinde.600 dolar.getirtmek sorun. ciddi ilgiliysen araştırmalıyım.şu anda elimde yok.ve haklısın 52 paundluğu biraz da fitness için

4. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bence, eğer getirtilebiliyorsa iyi satar. Bizim gibi villada oturmayan, kendi gym'ini ABD'dekiler gibi kuramayan insanlar için büyük nimet aslında. bunun yanına bir de uzun bar, biraz plaka ağırlık, bir de ayarlanabilir sehpa eklense ciddi bir gym oluşturulmuş olur. Fiyatın biraz yüksek olması tek sıkıntı.

5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    çok ergonomik ve güzel bir ürün ama 600$ değmez diye düşünüyorum. Ben 150-180 liraya evime 1 uzun bar + 2 kısa bar + 45kg. ağırlık flanşı + bir ağırlık kemeri almıştım. Tabiki bunun fiyatının 150 olması bu piyasda beklenmez ama bana çok lüks geldi. 870 liraya falan geliyor. İyi satacağını sanmam. Ürün gerçektende harika bir şey direk ayarla çalış çok iyi ama parası olana tabiki de. :) Sitesinden araştırdım biraz, sehbaları da varmış.

Sayfayı Paylaş