1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Mehmet

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mpaydas tarafından 23 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. mpaydas

mpaydas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam ben 23 yaşında 173 boyunda ve 70 kilodayım evde kendi çabalarımla vg sporunu yapiyorum :cry: , eleştirilerinizi bekliyorum[​IMG]

2. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    arkadasım pozlar biraz belirsiz olmuş sanki ama yani nerene yorum yapıyım bilmiyorumki,ilk once belini bi incelt derim ve bu sporun evde biraz zor oldugunuda soylemek istiyorum,istersen ne kadardır yaptıgını ve olculerini yazarsan daha cok yardımcı olabilirz...

3. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    eksiksin ama iyi yoldasın evde zor be ama kardeşş

4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    başlamak bitirmenin yarısıdır..

mehmet amacını yazmamışsın ama sadece biraz şekillensin istiyorsan evde calışmaya devam edebilirsin 2 dumbbel bu iş için yeterli.
    Ama amacın kalıplı, iri-güçlü bir vücut yapmak ise; mutlaka bir spor salonuna gitmelisin..
    Karın kası ile göğüsün gelişmemiş evde yarım mekik yada bacak karına cekme hareketlerini yapabilirsin internetten mide(karın) hareketlerini bulabilirsin..
    göğüs ve omuzlar için şnav (push-up) yapabilirsin...amacını yazarsan sana daha çok yardımcı olabiliriz...
    vücut geliştirmede beslenme çok önemlidir. bu forumlarda bu tür bilgilere ulasabilirsin beslenme bölümünden... iyi calismalar...

5. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    arkadaşım kilon çok olmamasına rağmen yağlı gözüyorsun.Bel kısmın kötü duruyor.ii bir çalışma ile üstesinden gelebilirsin.
    başarılar

6. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Sadece evde çalışarak güzel gelişme sağlamışsın,

Beli biraz inceltip, göğüse gerekli önemi verirsen simetriyi sağlayabilirsin, kol ve omuzler göğüslerin önüne geçmiş gibi.

Yinede yanlız evde çalışarak takdir edilecek bir gelişme, biraz araştırıp simetri için çaba göstermeni tavsiye ederim.

Başarılı çalışmalarının devamını dilerim...

7. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    evde calısmak ıcın guzel bır vucut ama nekadar suredır yaptıgını soylememıssın artı eksıklerın var ornegın kanatta tabıkı nekadar yaptıgını soylersen ona gore yorum yapabılırız

8. mpaydas

mpaydas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam

bu spora merakım çok eskilere dayanıyo ama hayat şartları bana engel oldu 1 ay salona gittim vizelerim araya girdi şimdi de tez ile uğraşıyorum bu da beni çok etkiliyo ama evde çalışıyorum kendimce.
    vücut ölçülerim ise kol 35. bel 87. omuz 115 göğüs ise 90. boy 173. kilo 70. yaş. 23.

bu sporu yapmamın amacı ise sağlıklı yaşamın yanında güzel bir görüntüdür Allah'ın bize verdiği vücudu çirkinleştirmek bana anlamsız geliyo ve bunlar için de en güzel sporun bb olduğuna inanıyorum

yapıcı eleştirileriniz için şimdiden teşekkür ederim ve hepinize sağlıklı ve amacınıza ulaşılmış bir hayat diliyorum :)

9. Bloodlust

Bloodlust Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    omuz iyi gögüs fena değil karınada çalış biraz

Sayfayı Paylaş