mega mass 4000 mi ? optimum whey mi?:S

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve jarhead tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    body de 4. ayıma girdim 85 kg yim boyum 1.90 kilo almaya ihtiyacım var. yanlız bu ara aklımda önemli bir soru dönüp dolaşıyor optimum whey protein tozum bitmek üzere şimdi 10 lbs almayı düşünüyordum.ama weider in mega mass 4000 ürününe çok takıldım 2 si arasında git gel yapıyorum kilo almak için istediğim enerji karbonhidratı zaten mega mass dan alacağım optimuma gerek yok mu acaba çünkü içindeki proteinde yeterli gözüküyor sizce ne yapmalıyım ?

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Mega mass 4000'i sadece spor öncesi kullanırsan yeterli, ancak ben olsam hem megamass 4000 hemde, optimum 2lbs'yi alırdım. Protein oranınıda ayarlayıp, mega mass'ı spor öncesi; protein tozunuda spordan 1-1.5 saat sonra alırdım. Spordan sonraki öğünü karbonhidrat ve proteince zengin bir öğünle yapardım.

Tabiki tercih sizin, ama kilo aldırma konusunda mega mass yeterli bir ürün.

Mega Mass 4000

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...00-t2382.html?t=2382&highlight=mega+mass+4000

3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    mega mass 4000 gerçekden pahalı bir ürün. şimdi bende şöyle bir düşünce hakim oldu kilo almak istiyorum ama mega mass a diorum 300 kusur ytl vereceğime sağlam bir beslenmeyle 10 lbs lik optimum u almak hem daha uzun bir kullanım hemde protein olarak yeterli bir ürün.10 lbs optimum,günlük toplam 3 ölçek bana 2.5 3 ay gider belki daha fazla ama mega mass ın kullanımı gramajı fazla olduğundan 7 kg si 46 47 gün gdiyor ki günde 1 porsiyon alırsak oda:S

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten bende o yüzden, protein tozu almanızı önerdim, böylece mega mass kullanım oranını düşürmüş olursunuz. Kilo almaksa hedef, karbonhidrat-protein karışımı tercih edilmeli. Protein tozundaki karbonhidrat oranı çok düşük, onu birşekilde arttırmanız lazım. Mega mass yerine başka bir marka da alabilirsiniz, nlarge2 benim 2. tercihim.

Son düzenleme: 24 Eylül 2008

Sayfayı Paylaş