Mega Forte ve etki

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Synyster Gates tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar öncelikle merhaba. Başlıkta belirttiğim ürünü iki kez kullandım ama forumda okuduğum kadar öyle pump etkisi(pump etkisi kasın şişmesi fazla ağırlık kaldırma ise eğer) olmadı. Çok verim de aldığım söylenemez. Şimdi no xpolode ve bu ürünü idman öncesi düşünüyorum no xpolode hazır da var ama bu üründen verim alamamışken tekrar sizce kombine ekleyim mi ? Eğer ekleme derseniz önerebileceğiniz bir ürün var mı ?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    bikac kez kullanda ondan sonra karar ver,mutlaka bir faydasi olmustur fakat sanirim senin beklentilerin cok yüksekti,unutulmamasi gereken biseyde bu gibi ütrünlerin plasebo etkisi cok olur yani herkezden heryerden duyduguna cokda inanma.

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Mega forteyi bir çok kez kullanan biriyim. Öyle pump etkisi bende de olmadı. Ama antrneman dayanıklığı, kasları diri tutması, dolgun göstermesi ve en önemlisi gece gh seviyesine olan yararları için kullandım. İçeriği oldukça iyi bir ürün. Ama bu demek değildir ki bu ürünü kullanıp her antrenman kilo arttıracaksın. Ki şöyle bir durumda var forumda daha 3. ayı bu ürünü alıp harika gelişiyorum diyen kişilerinde sözlerine inanmayacaksın. Maalesef bizde bu var. Adamın gelişimi zaten hızlı bir ürün kullanıyor onu göklere çıkarıyor.

4. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım sağolun arkadaşlar en son kullandığımda herhalde yazdı çok iyi beslenmemiştim şimdi gayet iyi besleniyorum bi kere daha deneyeceğim herhalde. Son bir sorum olacak sizlere. ******iye distribütörü diye arattırdım netten işte ******.com geldi ilk çıkan buydu bu site güvenilir mi sizce ?
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Şubat 2015 ---
    Sorum kendi kendini buga atmış :). Neyse orada yokmuş zaten supplementler.com dan sipariş vereceğim umarım bura dediği gibi %100 orjinaldir.
    Bu spora başladığımda 53 kiloydum 178 boyum var. Şimdi 75 kiloyum 22 kilo aldım hiç göbek yapmadan. Eskiden hiç iştahlı bi adam değildim şimdi gelsin pilavlar gitsin etler oldu. Beslenmem gayet iyi bide glutamin, mega forte, mass gainer, no xpolode, b-complex vitamini, balık yağı, c vitamini ekleyeceğim üstüne hedefim 80 kilo olup kolu 4 cm filan büyütmek. Sizin başka eksik gördüğünüz bir yer var mı arkadaşlar ?

Son düzenleme: 21 Şubat 2015

Sayfayı Paylaş