Mega Forte ve BCAA

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Synyster Gates tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Antrenmandan 30 dk önce no xplode 15 dk sonra mega forte kullanıcam ama antrenman sonrası kas yıkımı ve recoveryi engellemek için ne kullanmam gerekir. Protein kullanmak istemiyorum zaten gainer kullanıyorum. Bcaa kullansam mega fortenin etkisini azaltıyor yazıyor forumda. Ama ben antrenmandan önce mega forte kullanıcam antrenman sonrası için düşünüyorum bcaayı yine de megafortenin etkisini azaltır mı? Eğer azaltırsa Bcaa kullanmayacağım onun yerine ne kullanmam gerekir ? Şimdiden teşekkür ederim.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Mega forte kullanırken zaten 1 tüpü tek başına dikmiyorsun ki. Antrenman öncesi sonrası ve gece yatmadan önce kullanıyorsun. Onun için tek başına mega forte yeterli. Akşam almayı da kesinlikle ihmal etme. Bazıları sadece antrenman öncesi ve sonrası kullanıyor, ama yatmadan önce alınan mega forte içeriği sayesinde gh salınımı arttırıyor.

Ayrıca umarım tadını da beğenirsin şahsen sevmediğim bir tadı var

3. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Beni anlamadınız galiba, benim sorum antrenmandan önce nox ve mega forte alacağım çok iyi antrenman yapacağıma inanıyorum kaslarım yıkıma uğrayacak. Bu yıkımı engellemek ve recovery için sadece megaforte yeterli mi ? protein yerine antrenmandan sonra gainer alıcam o Yüzden yeterli mi değil mi diye soruyorum. Çoğu kişi bcaa önermiş ama forumda metafortenin etkisini azaltıyor bcaa o Yüzden eğer megaforte yeterli değilse ne kullanmam lazım ?

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Mega forte içerisinde ki bcaa yeterlidir. Ayrıca Mega forteden sonra tekrar düz bcaa ürünü tercih etmekte gereksizdir. Eğer böyle bir amacınız varsa recovery ürünlerini tercih etmelisiniz. Forumda da kim mega forte bcaa etkisini azaltıyor yazmış merak ettim. Link atarsanız incelemek isterim.

Bir diğer nokta ise kaç aydır bu sporu yapıyorsunuz ?

Sayfayı Paylaş