Max'in beslenme/diyet günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve maxknox tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. maxknox

maxknox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba; forumda belki binlerce tavsiye vardır ama kişiye göre pek çok şey değiştiğinden yanlış bir şey yapmamak için tecrübeli arkadaşlara sormak istedim. ( özellikle son kilo verişimde bol bol çatlak izleri sahip olduktan sonra biraz korkuyorum)

hem kilo verip hem şekilli bir vücuda sahip olmak istiyorum.

1 buçuk aydır haftada 3 gün 2şer saatten ciddi spor (boks) yapıyorum, ama kilo vermeye şimdilik pek yardımı olmadı belki yeni başladığım içindir bilemiyorum.

diyetim:

sabah: tavada 1 tam yumurta, 1 sadece beyazı (yulaf kepeğiyle birlikte) domates,salatalık

oglen: işyeri yakınlarında bulabilirsem mümkünse sebze değilse, düşük kalorili yiyecek.

akşam: 1 kutu konserve ton balığı veya 2 parça tavuk göğsü

ara öğünler: elma,az çerez, bol bol şekersiz kahve

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bunun dışında evde ne yapabilirim, özellikle çatlak ve sarkma olmaması için.

---> günde ortalama 50-100 mekik çekiyorum, şınavda çok zorlanıyorum onun için dambıl almayı düşünüyorum göğüsü şekle sokmak için çünkü göğüste de yağlanmam var.

tüm önerilere,eleştirilere açığım. örneğin kaç kg'lık dambıl almalıyım, diyetim sağlıklı mı, benim için ideal kilo nedir, ne kadar zamanda bu kiloya ulaşabilirim vs.

Sayfayı Paylaş