Maximuscle'i bilen ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hayalperests tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hayalperests

hayalperests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle merhaba,

Forumunuzdaki ilk mesajim, 2 aydir ingilterede ogrenci olarak yasamaktayim, 1 aydirda duzenli olarak spora gitmekteyim, yani henuz isin basindayim, kilo almam gerektigi icin yedigim yemekleri destekleyecek bir protein istedim, ayni zamanda gelisim surecini hizlandirabilecek, banada burada oldukca populer olan maximuscle'i onerdiler, lakin arastirdigim kadariyla hicbir turkiye icerikli sitede ne konusuldugunu nede adini gorebildim, birde cok pahali birsey, neredeyse tum markalar 20-30 pound arasinda iken maximuscle'lar 38-40 pound araliginda.. ve gunde 700ml (350 ml calisma oncesi - 350ml calisma sonrasi olarak) 2. kutumu bitirdim bir ay icerisinde.. bu fiyati hakediyormu haketmiyormu hicbir bilgim yok, etkisini cok bariz hissedebiliyorum, ama bu sekilde gercekten cok pahali bir is oldu cikti basima.. protein degilmi kardesim ayni ogelere sahip sunlar var hemde daha ucuz seklinde bir kiyaslama mumkunmudur ? beklentim kilo almak ve gelisim surecini hizlandirmak, bu dogrultuda sunabileceginiz herturlu goruse cok sevinirim ..

umarim yanlis bir yere acmamisimdir konuyu, ben goremedim adini..
    marka icin web sitesi :
    http://www.maximuscle.com/
    kullandigim urun :
    Maximuscle Muscle & Size - Cyclone

tesekkurler

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yanlışmı okudum bilmiyorum ama bir kullanımında porsiyon başına 60 gram proteın demiş fakat diğer kısmında 1,5 ölçek alınmalı demiş.1,5 ölçek kısmına baktığımda ise proteın içecegınden çok gaıner özelliği taşıyor gibi geldi bana.fakat ürün bileşenleri oldukça kaliteli ve faydalı.

3. st-1903

st-1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Maximuscle'ın kalitesi konusunda endişeye kapılmana gerek. guardbody haklı. Zaten İngiltere rugby milli takımına hep maximuscle ürünleri veriyorlar.

Sayfayı Paylaş