Maxfit Sport Center

Konusu 'İzmir' forumundadır ve Ignorius tarafından 26 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Bu spor salonu nasil sizce?

1. Çok iyi

22,2%
  2. İyi

27,8%
  3. Orta karar

5,6%
  4. İdare eder

5,6%
  5. Çok kötü/Şikayetçi

38,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Ignorius

Ignorius Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu spor salonuna giden var mı aramızda. Bilgisi olan var mı nasıl bir yerdir. Eğitmenler yeterince ilgileniyorlar mı?
    Ben telefonla sordum 6 aylık 500TL istediler (o da sadece fitness için, diper hizmetlerden yararlanamıyosunuz yani)
    Fiyat nasıl sizce??

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Geçen ben de gidip konuştum. Tam üyelik için baya bir fiyat istiyorlar. Öylesine gitmiştim. Zaten düzenli olarak gittiğim bir spor salonu mevcut. Özkanlar pazar yerinde Power Life Gym adı. İstersen gidip gör. Baya bir uzun zaman önce açılmış :) Aletler eski gelebilir. Ama inan ki orda antreman yapan bir daha başka yerde yapamaz. Şu ana kadar çok nadir yerde o kadar çok ağırlık gördüm. 40 kg a kadar dumbelllar mevcut. Serkan abi sahibi ve gerçekten ilgili birisi. Seni dinleyip isteğin doğrultusunda program yazar. Hazır programlarla geçiştirmez kesinlikle. Ortamı da güzel. Kendini beğenmiş tipler yok. Şöyle bir düşün ki 14 senedir bu salona gelenler var :)

https://www.facebook.com/group.php?gid=159543467398086

Burdan bakarsın istersen. Ama ağırlık olan kısmının fotoğrafını çekmemiş :) Gidip görmen gerekli.

3. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    snnozim oranın aylık ücreti ne kadar? facebook sayfasında aylık 60 tl yazılmış. Sanırım salon küçük. Maxfit daha geniş ve üst seviye spor merkezi fakat orası da çok pahallı öğrenciye göre :) şöyle aylık 50ye falan bulabilsek harika olacak.

4. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Açıkcası salonun lükslüğüne bakmam ben. Önemli olan ordaki kişilerin kalitesi. Öyle lüks salonlara da gittim ama 40 kg göğüs presin altına girip anıranlar mı ararsın, 1 bavulla beraber protein tozunun kutusunu getirip orda karıştıran mı... Bunun gibi bir sürü salak saçma şey yazabilirim.

Salon küçük değil. Dediğim gibi asıl ağırlıkların olduğu tarafın fotoğraflarını çekmemiş. Gidip görmeni tavsiye ederim ;)

Son düzenleme: 15 Ağustos 2011
  5. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    grupta ne telefon numarası var ne adres. bilgi verebilirsen iyi olur aslında

6. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Cep telefonu var sahibinin. Serkan Özkan, 0533 358 88 75

Uploaded with ImageShack.us

7. Labladore

Labladore Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Karşıyaka
    Selam arkadaslar. Ben o salona gidiorum yılık 850 TL e yazıldım ve çok memnunum. İlgi alaka nasıl derseniz o büyüklükteki bi salon için bende gayet güzel. Gelmenizi tavsie ederim.

TorettoEA ve lordmarvel bunu beğendi.
  8. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Havuz olsa güzel olur derim ama sauna dışında elle tutulur birşey yok. İstanbuldaki büyük salonlar (içinde basket sahası havuzu saunası kısacası herşeyi var) aylık 69 tlden başlıyor bu izmirdeki salonlar neden bukadar pahallı anlamadım..

9. hamidowic

hamidowic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben İzmir Hatayda oturuyorum askeri hastanenin ordayım, bu lokasyona yakın bildiğiniz yerler varmıdır ilgili olan. aletlerin eskiğili yeniliği çok bişey farkettirmez diye düşünüyorum ilgi alaka ve yardım güleryüz olunca.

10. hsynclk

hsynclk Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Model
    Yer:
    İstanbul
    Maxfit bornova çevresinde gidilebilecek en iyi salonların başında geliyor. Geniş ve ferah olması ayrıca müşteri kitlesinin üst yaş grubuna hitap etmesi tercih edilme sebeplerinden birisi olabilir. Çalışanları da güler yüzlü ve ilgilidir. Fiyat olarak çevredeki salonlardan fazla olabilir ama yine de tavsiye ederim ;)

11. dedex55

dedex55 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Hemen güncel bilgiler vereyim.Spor salonu büyük hoş olabilir ancak ilgi ve alaka hiç yok.Özellikle erkeklere.
    Program hazırlama olayı zaten çok dandik.Program dediğin yüz yüze yazılmaz mı ? Sana soruyorlar ne yapmak istiyorsun diye Vücut geliştirme mi kardio mu diye bukadar.Sonra bunları yazdıkları kağıdı başka bir hocaya veriyorlar programı o yapıyor seni hiç görmeden.
    Acemilere kesinlikle önermem.Hocalar hayvan gibi olabilirler kaslı kaslı ancak pek yardımları dokunmuyor.Makina orda yap diyorlar sorun olursa sor diyorlar ilgi düzeyi bu seviyede.İnternet sitesine aldanmayın,mekanın dış görünüşüne kesinlikle ama kesinlikle aldanmayın.
    Oraya verilen ücretle emin olun daha iyi yerlerde daha iyi koşullarda sporunuzu yapabilirsiniz.
    Eğer kazık yemek istemeyen varsa bu yazıyı sonuna kadar okusun.
    Üşenmedim yazdım.

djlordo, alaska06 ve WadeFB bunu beğendi.
  12. Wishyburak

Wishyburak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle cok kotu bir spor salonu nedeni musteriye karsı o sarısın hanfendi ve sahibi sevgilisi beyefendi saygımı bozmuyorum cok ilgisiz ve kotu davranıyor yakında batarlar onca kişinin ahını alıyorlar

Sayfayı Paylaş