Maverick. HIIT Yağ Yakım Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Maverick. tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    valla benm beslenmemi yazım gunde 300 -500 gram veriyorum ama sıkı cardio yapıyom sabah 100 gram lor 1 tane domates , öğlen ya tavuk yerim yada tavuktan bıkarsam et yada sebze yemegı akşamda cok az yerim gunde 4 lt suyumu eksık etmem bakalım bu aralar iyi kilo veriyorum umarım cogunluk yağdan gider

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Lor yumurta balık tavuk ve sığır eti ayrıca nohut ve yulaf tada yüksek oranda protein var bunlarla zenginleştire bilirsin başarılar :)

Son düzenleme: 23 Nisan 2013
  3. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Önerileriniz için teşekkürler ederim.

Bugün bunları yazmadan önce oturdum düşündüm.Kendim için bu zamana kadar ne yaptım,yaptıklarım bana ne kazandırdı benden ne götürdü diye.Birde baktımki başarı hanemde kocaman bir eksi. Kendimi bildim bileli yağlı,sarkık,kocaman bir vücut ve nazik bir beden ince bir bel hayaliyle didinip duran biliçsiz ben..
    Kendimi bir haftadır mercek altına aldım ve yıllardır sonuç çıkmayan bir kısır döngüye düştüğümü farkettim.Sürekli başlayan spor salonu üyelikleri,bitmek bilmeyen diyetler yarınlar,pazartesiler.. Neden ben böyleydim? Olaya çok felsefik yaklaştım öncelikle ben neden varım? niçin yaşıyorum? neden kendimi yaşamdan soyutlamaya çalışıyorum? kalas diye tabir ettiğimiz beyin yoksunu adamlar bile caddelerde güzel kızların bellerini sararken ben niye sürekli kızlardan uzaklaşıp kendimi eve kapatıp yedikçe yiyordum? yada onlar üstsüz çıplakken denize gitmeye can atarken yada üstsüz fotoğraflarını başkalarıyla paylaşırken ben niye Nisan'ın ortasında güneşin bedenimi yaktığı saatlerde birde ceket giyiyordum? bunlar hiç aklımdan çıkmıyordu sürekli bu ay kilo vericem bu ay vericem derken bir bakmışım geçen yazın verdiğim kiloları neredeyse iki katı olarak geri almışım Karnım çok mu açtı? Hayır.. Onlardan dahamı iradesizdim? Hayır.. Sadece hep sonuca ve önümdeki zamana bakıyordum ..
    "ooo zaten şurda 3 aylık işim var yaparım kesin bu pastayı yiyimde başlarım elbet..." diye düşünüyordum ama yıllardır benim için başlayacağım sonraki öğünler ve pazartesiler hiç bitmek bilmedi.Çocukluğum şişman olarak geçti gençliğiminde mi böyle geçmesine izin vereceğim? Hayır !
    Başkları ince bacaklarına istediği pantalonu bularken ben artık çuval gibi dolaşmıyacağım yada beğenerek aldığım rengarenk tişörtlerimin yanlarından yağlarım sarkmayacak herşey besin değerlerini gözeterek kararlı yemekte ve spor yapmakta bitiyor artık midemden güçlü beynim ve kararlılığım var....
    Sizlerden de ricam eksiklerimi bana söylemeniz ve tavsiyelerinizi esirgememeniz. Teşekkürler

4. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Böyle bir özeleştiri yapman çok güzel başarı sabırdır azimdir unutma

5. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    07.30 2 yumurta,zeytin,peynir
    13:00 1 tabak çorba
    14:30 2 biber dolması,cacık
    19:00 5 km koşu+5x10 şınav
    20:00 1 biber dolması,cacık

6. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38

7. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

8. emmrree

emmrree Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Maverick merhaba. Oncelikle gunlugunu okudum ve bircok yanlis oldugunu gordum. Biraz kendimden bahsedeyim. Suan 23 yasindayim ve 86 kg'im. Bundan 8 sene once 105 kg'a kadar ciktim. Diyet ve yuruyus yaparak 37 kg verdim ve 67 kg'a dustum.(8 ayda). Ancak 37 kilo vermis olmama ragmen hala vucudum yagliydi ustune ustluk butun kaslarim erimis afrikali cocuklar gibi omuzlarim kucucuk kafam kocaman kalmisti. Demek istedigim odur ki bu yapmis oldugun programla ve beslenmeyle istedigin vucuda ulasamazsin. Protein alimin cidden cok dusuk. Lor yiyemem tavirlarindan bence biran once vazgec. Ayrica bir spor salonuna yazil ve agirlik antremanina basla. Yoksa sonun benim gibi olacak ve aldigin sonuclardan hic memnun olmayacaksin. Benim dustugum hatalara dusmemen dilegiyle..

Mektup gibi oldu kimse kusura bakmasin :D

9. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Tavsiyelerin için teşekkür ederim ancak kendime tavır yapma gibi bir lüksüm yok :) Gerçekten tadı midemi bulandırıyor o yüzden hiç yiyemiyorum onun yerine sabahları 2 yumurtayı 3e çıkartmayı planlıyorum ve mümkün olduğunca öğlen ve akşamlarıda tavuk :) Spor konusunda ise sporumu evde koşu bandında yapıyorum şınav mekik vs yapıyorum şuan salona gitme imkanım olmadığından eve dambıl almayı düşündüm ama yeterli olacağını sanmıyorum hadi dambıl aldık bu sefer sepha vs gerekıcek zaten kosu bandına yer zor buldum :))

10. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    07.30 2 yumurta,zeytin,peynir
    14:30 çiğ köfte dürüm,ayran
    19:00 kurufasülye,cacık

bugün off day , spor yapmıyorum ama birşeye dikkat ettim diğer yağ yakım günlüklerinde neredeyse hiç ev yemeği yenilmiyor sürekli ilaçlar,kimyasallar ana ögünlerin yerini tutarmışcasına tüketiliyor ama bunun sağlıksız olduğunu düşündüğümden (her ögünde sırf destek ürün kullanmak) sürekli ev yemeği tüketmeye çalışıyorum protein alımım düşük olduğu söylenmişti kurufasülyede proteinin fazla olduğunu öğrendim ve akşam üstü bir tabak :))

11. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    an itibariyle 80,5 kg oldum

12. emmrree

emmrree Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Protein alimin hala cok dusuk. Kuru fasulyedeki proteini abartma. :) oglenleri 100 gr et balik ya da tavuk aksamlari 50 gr ayni sekilde yemelisin. Kas kutleni umursamadigin icin bu sekilde yaziyorum.+ bunun yaninda yarim bardak yogurtdunu ve 5 yemek kasigi sebze veya baklagilini eksik etme her yiyemedigin 5 kasik yemek icin 1 dilim ekmek yiyebilirsin oglen extra 2 kasik pilav yada makarna yemelisin. Unutma cok az yiyerek kilo veremezsin. Saygilar :)

13. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    İlgin için teşekkür ederim protein alımıyla ilgili daha çok araştırma yapıyorum sürekli yoğurt tüketiyorum ekmeği ve şekeri bırakalı çok oldu :) bugün dahada arttırdım protein alımımı son öğünümün ardından bugünun bilançosunu paylaşacağım

14. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38

15. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

16. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    09:30 1 dürüm çiğ köfte
    14:00 1 tabak dolusu :) bulgur pilavı,1 tabak kadar dalak,yoğurt
    19:00 1 saat HIIT kardiyo,crunch
    20:00 pırasa yemeği

öğlen fazla kaçırmam resmen mideme oturdu :) yorgun olarak geldiğimde acayip yediğimi farkettim en iyisi yorgun olarak okuldan geldiğimde direk uyumakmış :) şimdi kardiyomu yapmaya gidiyorum ardındanda pırasamı yiyecğim ..

17. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlıklı olarak bitkisel protein alıyorsun bitkisel proteinlerin yanına hayvansal proteinleride ekleki daha çok verim al. Örn : Taze Fasulye,Nohut,Mercimek yanına 50 gram tavuk ekleyebilirsin.Kolay gelsin...

18. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Sürekli aklimda ama is gucden disari cikmaya vakit kalmiyor ancak ne yemek olursa olculu olarak yeiyorum dun aksam yemeginde pirasanin yanina yogurt ve 2 tanede yumura ekledim

19. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    07:30 peynir,yumurta,fındık
    13.00 pırasa yemeği,yoğurt,3 yumurta omlet
    17:00 çig köfte dürüm,ayran
    22:00 bulgur pilavı,tavuk,cacık

bugün spor günümdü ancak yoruldugumdan eve geldıgım gibi saat 5'den 10'a kadar uyumusum kalktıgmda direk yemek yedim geç olmasına rağmen ve suan bu saatte bu postu yazıyorum

20. Maverick.

Maverick. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    1 mayıs işçi emekçi bayramınızı kutlarım forumdaşlar :)

09:30 8 km koşu + 5x10 push up
    11:00 3 yumurta omlet,yoğurt
    15:30 bulgur pilavı,yoğurt
    19:30 4 yumurta omlet,yoğurt

Sayfayı Paylaş