Maurers Zayıflama Kapsülü.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Jacques Reverdi tarafından 11 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Evet arkadaşlar, bu ürünü daha önceden kullanan varmı aranızda? ben geçen sene kullandım ve 94 kilodan 78 kiloya kadar düştüm 4 ayda. Şu ana kadarda verdiğim kiloyu tekrar geri almadım. Fakat, tekrar başlamayı düşünüyorum. Bir 5 6 kilo daha fazlam olduğu için. Önerileriniz ve düşünceleriniz neler?

Dipnot: Kapsülün en büyük faydası, iştahı tamamen keserek şekerleme, tatlı vs. isteiğinizi yokediyor ve düzenli bir şekilde protein alıp spor yaparak güzel sonuçlar veriyor.

Maurers Bitkisel Zayıflama Hapı İçeriği

MAURERS 'in içeriğinde en kuvvetli doğal iştah kesici Sinefrin bulunur.

Ayrıca iştah kesici özelliği;

Garcinia Cambogia, Cinnamon Bark ve Plantain ile desteklenerek en üst seviyeye ulaştırılmıştır.

Gün içerisinde sizi tok tutar

Maurers , 36 kapsüllük bitkisel içeriği ile güçlü ve güvenli bir şekilde kilo kontrolü sağlamaya, açlık hissinizi bastırmaya, kan şekerinizi düzenlemeye, yağ kaybını hızlandırmaya yardımcı olur. Maurers antioksidan etki göstererek serbest radikallerin oluşumunu da engeller. Maurers tamamen doğal ve bitkiseldir.

jacabo1 bunu beğendi.
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    birkaç tanıdığım kullandı.gerçekten etkileri piyasadaki birçok markadan çok daha iyi.fakat kullananlardan 2 tanesi aşırı baş ağrısı sebebi ile kullanıma devam etmedi.ikinci kutuyu alıp acaba diyerek tekrar başladılar fakat 15 gün sonra yine baş ağrısından bıraktılar.diğer kullananlarda aynı durum gözlenmedi.

3. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    evet hocam, bende de hiçbir yanetki yapmadı fakat bir tanıdığımda ilk 2 gün mide bulantısı yapmıştı sadece. ama iştah kesici özelliği bariz şekilde var. ben 3 kutu bitirdim geçen sene. bu senede 1 kutu içicem inşallah bir yan etkiyle karışılaşmam.

4. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    açıkcası bu ürün lida gibi yan etkiler gösterebilir diye almaktan çekindiğim bir ürün tavsiye ediyormusunuz?

5. star_gate

star_gate Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir
    bu üründen önce lw 6090 vardı oyasaklanınca bu çıktı piyasaya güvenli olduklarını sanmam ben lw6090 kullanmıştım geçen sene 1 ayda 5 kilo verdim ve geri almadım fakat bende çarpıntı yaptı uzun.ilacı bıraktıktan nerdeyse 1 sene sonra çarpıntı şikayetim ancak bitti şu an rahatım.ben tavsiye etmem kimseye eğer doğal şekilde kilo verdiriyo olsa idi olay olurdu bu ürünler

6. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    arkadaşlar bu ürün hakkındaki en iyi bilgiyi benden alabilceginizi düsünyrm çevremdeki kullananlardan ve benden ötürü.

öncelikle ürün zayıflatıyor mu?
    -Evet feci şekilde zayıflatıyor hemde aşırı tok tutuyor ben 1 ayda 96dan 88e düstüm,Annem 1 ayda 4 kg verdi,arkadaşıda aynı şekilde 4-5 kg verdi

Sağlığımızdan ediyor mu?
    -Hemde nasıl

3 kutu sipariş verdm .internetten çok araştırdım orjinal sahte olayını vs. kesinlikle güvenilir kaynaktan aldm aldıgımda kutusunu inceledm bandrole baktım .o konuda sıkıntı yoktu.

Annem ve annemin arkadasında ilk 1 haftada fena halde yorgunluk ve baş ağrısı vardı daha sonra bi sıkıntı olmadı taaa ki 1 ay sonuna kadar tekrar baş ağrıları vs. başladı ve onlar hapı bıraktılar.

Bende 20-25 gün boyunca hiç bir sıkıntı olmadı baş ağrısı gibi.1 ay gibi süre oldu bi sabah aldım ve ani heycanlanma tarzı bişey oldu.Kalbim yerinden çıkıcak gibi atıyodu neyse önemsemedm ztn 1 saat sonra geçti filan.Aradan 2-3 saat geçmedi başım filan ağrıyo tekrar kalbim hızlı şekilde atıyodu.Yani böle sanki düğünüm var çok önemli bi günüm var 100 metre yükseklikten kendimi aşağı bırakıyo gibiyim.Değişik bi heycan ama kalbim yerinden çıkıcak ertesi gün sabahın köründe devlet hastanesine gittim tabi Direk Ekg filan çektiler.Doktor pek bi ilgisizdi malum devlet desen doktor ilgilenmiyo özel desen parmağın kanasa kolu kaptırıyosun herneyse.
    Kalp atışımın normal oldugunu bana öle geldigini filan daha sonra ergenlik çağında belli yaşlarda böyle şeylerin olduğunu söyledi.Ben hap fln kullanıyodum diyene kadar hap diyince ilk zaten direk biber hapı mı dedi yok dedim 2. söylediği maurers oldu.zararlı oldugunu kullanmamam gerektiğini söyledi o gündür bugundür ağzıma 1 tane diyet hapıdır şudur budur almam.O kalp çarpıntısını bi ben bilirim bide maurers kullananların bazıları bilir yok böyle bi olay.Almadan önce zaten bir sipariş sitesinde yorum görmüştüm adamın saymadığı şey yoktu acile kaldırıldım gece yarısı filan diyodu banada pek inandırıcı gelmemişti şahsen.Ama yok töbe bismillah.diyeceğim o durki kullanmanızı tavsiye etmem.Zaten düzgün bir araştırma yapanların hepsinin tüm forumlarda ayılanlar bayılanlar başı dönenlerden ibaret olduğunu görecektir.ve son duyduğuma göre yasaklandı diyodu bir bayanın gazetede maurersten öldüğünü okumuştum.

Kısaca ürün ,

-iştah kesiyo mu kesiyo fevkalede
    -kilo verdiriyo mu verdiriyo
    -baş ağrıtıyo mu ağrıtıyo
    -Kanepeden bi yerden ani kalkışlarda tansiyon hastası gibi göz karartıyo mu karartıyo,

Not:He bazı arkadaşlar şimdi yanlış kullandın vs dicektir biliyorum.:) Günde 3-4 lt suyumuda içtim prospektüsündeki gibi kullandımda.Yaşımda 18'di Annemin 39 Arkadaşınında 39 yaştanda kaynaklı değil.Tansiyon kolestrol desen hiçbiri yok.Sorun hapta yani kendinizi avutup benim bünyem sağlamdır diyipte almayın .

Sayfayı Paylaş