Matt Stonie

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KratosS tarafından 21 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Evet arkadaslar bu cocugu bilen bilir bilmeyen varsa 1-2 videosunu izlemelerini tavsiye ederim merak eden varsa aslinda bu konuyu acma sebebim su bu adam butun gun hamburger waffle p.kizartmasi seker biskuvi falan yiyor gunde en az 10 k kalori falan aliyor neredeyse ve nasil zayif kalmayibasariyor bu ne bicim bir metobolizma adam bildigin scobby doo daki shagy nin hayat bulmus hali gibi bu adami bi yandan seviyom bi yandan nefret ediyom agzina agzina vurasim geliyo :) biz burda tavuk pilav yiyoz kilo aliyoz 2-3 k kalori artik neyse bu adam nasil butun gun pasta yiyip almiyo ? Ozel bi sey mi yapiyo clenb. Falan mi kullaniyo nabiyo anlamadim cildircam ya :)))
    Bir fikri olan varmi ?

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Yedikten sonra kusuyor olduginu dusunmek nasil gelmedi aklina hayret ;)

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Herhalde geldi aslinda ilk gelen de oydu da baska bir sey olabilirmi ya degilse :)

4. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    eleman tam bir ... israfı. kullanacağı hiç bir ilaç vs. ile o yediklerini sindiremez tek yol çıkarmaktır. hele kahvaltı videosu var koca fırın tepsisi dolusu besin tüketiyor ki mide değil işkembe olsa öğütmez.

5. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Bilmeden konuşmayın. Ha bu adam cıkarıyordur bilemem ama koca fırın tepsisi besini mide ögütür

6. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    bu arkadaş 55kg bu kadar besini öğütür öğütmez yorumunuza kalmış artık ben şahsi görüşümü dile getirdim fazla yemekten çatlayan insanlar olduğu düşünürsek mideninde kapasitesi olması gerek ki bu arkadaş sınırları aşmış.

7. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Ben görmemiştim harbiden zayıfmış. Ama benim 65 kg arkadaşım var 1.5 kuzu 5 ekmek yedıgimizi bilirim

8. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Bunun haricindede Michael phepls miydi hatirlamiyom yazilisini bu adamcagizda gunde 10-20 bin kalori tuketerek formda kaliyodu gayet de guzel bir vucudu var ama ayni zamanda pro. Yuzucu madalyalari varayni zamanda fitness yapiyo ve formda kaliyo bu olabilir ama Matt Stonie ye gelirsek be spor ne bi sey adam vutun fun pizza hot dog yiyo zayif kaliyo ilginc.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Kasım 2014 ---

9. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    besinler sindirim sistemini teğet geçerek direk boşaltım sistemine yolculuk yapamayacaklarına göre yediklerini kusuyolar. bence zayıflıklarına boşa takılma, 10000 kalori alıyorlar tamam da kustukları besinin kaç kalorilik kısmı geriye kalıyodur ? demekki kalan kısmı kilo almalarına yetecek düzeyde değil

10. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    15 gün bin kalori alıp 2 haftalık 15000 kalori açığı yapıp 16.gün youtube takipçilerine 10.000 kalorilik kahvaltı yaptığını videoya çekip kilo almadığını ispatlamaya çalışan asyalı, bizimle değilsin.
    :p
    bunu siz de yapabilirsiniz bu sizin metanızın hızlı olduğunu göstermez. zor olan 10 gün 1000 kalori gibi az kaloriyle beslenmek. sonra refeed gibi gömüyorum bu kadar kaloriyi.
    .. yapmasanız daha iyi olur aslında :rolleyes:

11. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Aslinda iyi ha yeme yeme son gun gom 2 tane mega BigMac 3-4 tane kunefe 1-2 dilimde donut tarzi bi sey oh miss sonra butun gun haslama tavuk :)

Sayfayı Paylaş