Mastürbasyon beni hasta yaptı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve supergt1 tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar mastürbasyon yapıyorsanız bırakmanızı tavsiye ederim. çünkü ben dün 2 kere ard arda mastürbasyon yaptım sonuç halsizlik akşama doğru aşırı derece halsizlik ve yorgunluk

yani anlayacağınız mastürbasyon bağışıklık sistemimi alt üst etti. bu sıcak yaz ayında tir tir titredim

ama asıl sorun doktara gittiğimde ateşim normal çıktı kan aldılar kansızlık yok kanda enfeksiyon yok doktor ne olduğunu anlamadı

mastürbasyon vücüdunuzdaki değerli vitamin ve mineralleri alıp götürür

sakın mastürbasyon vücut geliştirmeye zarar vermez demeyin daha önceden 2 hafta çekmedim

hem performansım arttı kaslarım daha belirginleşti

bana gelip mastürbasyon zararsız istediğiniz kadar çekin demeyin mastürbasyon hayatınızı alt üst eder ben yaşadım

2. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Kişisel bi deneyimdir bende hiç bir etki yapmaz

3. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bağımlımısın peki

4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    bende tam tersi boşaldıktan sonra daha iyi antrenman yapıyorum
    pc de fazla takılma derim cok yapıyorsan

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    hafta 3-4 kez olabilir gün aşırı yani ama çok bağımlığı olursan yada hiç yapmamaya çalışırsan psikolojik olarak rahatsız olursun mastürbasyon gerekli bir şey düzenli seks hayatınız yoksa kimileri yok seks yapma mastürbasyon yapma der ee ne yapalım o halde kökünden kesecek değiliz ya :)

mericboss99 bunu beğendi.
  6. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    benim bildiğim kadarıyla bodybuilding yaparken kasların zarar görür vücut kasları onarırken testosteron seviyen düşer.

ama bodybuilding yapmadan önce mastürbasyon yaparsan mastürbasyon testosteron seviyeni minimuma indireceği için hem yeterli performanda çalışamazsın
    kasların geç onarılır yeteri kadar hacimlenemezsin

zaten mastürbasyon yapınca vücuda bir yorgunluk çöküyor işte nedeni bu

testosteron vücudun doğal steroididir yani bazı bodyciler kaslarını şişirmek için dışarıdan testosteron takviyesi yaparlar.

fazla dışarıdan almak zararlıdır

ama vücudun kendi kendine ürettiği maksimum testosteron hormonu aksine yararlıdır

7. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Hahahhah muahahahahahha :D:D :D

Oldu olacak sevişmeyin de.

Ben hasta olunca mastürbasyonla daha iyi iyileşiyorum

Ayrıca tamamen kişisel bir deneyim günde 4 kere yaptığım olmuştur hiç bir sıkıntısını görmedim.

Heee bu arada mastürbasyondan sonra yorgunluk çökmesinin nedeni vücudun seksten ve mastürbasyondan sonra ''Mutluluk hormonu salgılamasıdır'' bu nedenle kendimizi rahatlamış ve hafif yorgun hissederiz

Balboa7 bunu beğendi.
  8. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Ben bodyci değilim ki suplementte kullanmam psikolojik benımkısı böyle rhat ediyorum bana ağırlık cokmuyor içte enerji geliyo kardeş

9. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yo niye bağımlı olayım gerektiği zaman yapıyorum normal ihtiyaç

10. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Halsizlik ws olması çok normal bir şey :) Ben geçen gün 3 defa yaptım hiçbir sıkıntı olmadı. Kişiden kişiye değişiyor. Ben haftada 4 kes yapıyorum max. genelde 2 güne ayırıyorum bunu :)

11. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13

sevişmekle mastürbasyon ayrı şeyler bir kere

mastürbasyon yaparken mutluluk hormonu salgılanmaz beyni uyuşturan kimyasallar salgılanır
    zaten madde bağımlıları kafa yapıyorlar
    yabancı sitelerde mastürbasyona new drug (yeni uyuşturucu) diyorlar

yani anlayacağınız mastürbasyon hayatınızın kalitesini düşürür bu kanıtlanmış

mastürbasyon zararsız diyenlerin kastettiği şudur ayda 1 kere

haftada yada günde 1 kere değil biz günde 2-3 posta atıyoruz

mastürbasyon beyne ciddi zararlar verir aşkı öldürür kız arkadaş edinme şansınızı düşürür sosyal olarak en dibe inmenizi sağlar

ben bunların hepsini yaşadım

sosyal hayatım berbat , tipim var ama hayatımda 1 sevgilim bile olmadı, derslerim kötü

mastürbasyona başlamadan önce hepsi iyiydi

ben bunları gözümle gördüm bana zararsız falan demeyin

Npanga ve elezar bunu beğendi.
  12. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Sevgilin olmamasının nedeni mastürbasyon değil kendinsin , mastürbasyon beyni uyuşturan kimyasal salgılarmışta bırak bunları

Sen yapmaya bilirsin ama yapan karışma.Zararı olmamasının yanı sıra onlarca yararı sayılabilir örneğin çok sıkı tutup yapılmadığı sürece :Mastürbasyon yapmak ereksiyon olamama ve erken boşalma sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

Kadının adet görmesi kadar normal bir şeydir erkeğin mastürbasyon yapması üretilen meniyi dışarı atması gerekir.İstediğin kadar kendini tut en fazla 1 ay içinde depoları boşaltmak zorunda kalacaksın zaten ya mastürbasyonla ya rüyalanmayla.

Balboa7 bunu beğendi.
  13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    düzenli seks hayatı olmayan yada kötü seks hayatı olan tabiki mutsuz olur ve yaşam kalitesi düşer bu bir gerçek ancak ülkelerin durumundan dolayı mastürbasyona ihtiyaç duyulur mastürbasyon seksin yanında bir hiçtir ama düzenli seks hayatın yoksa abartmadan yapman şart bu seni yormaz yaşam kaliteni düşürmez bence senin başka sorunların var bu cinsellikle ilgili değil yakışıklıysan biraz daha sosyal ol imkanın ölçüsünde sanatla ilgili kurslara katıl yada dil kurslarına bilgisayarın başında az zaman geçir zamanla herşey düzelir mastürbasyonuda yavaş yavaş düşür misal hergün sadece 1 kez yap sonra haftada 3 falan düşür

14. supergt1

supergt1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    zaten rüyalanma olayı işlev görüyor. ama senin özel hayatına karışamam ben sadece öneriyorum
    hayatınızı kökten değişterecek olan şey

bu adam detaylıca açıklamış olayı dopamin reseptör

ingilizcen varsa bunuda izle

15. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    olacagi varmis arkadasim. masturbasyonun tek etkisi,prolaktin hormonu salgisini arttirarak uyku getirmesi. performans bu sebeple dusuyor. sokaktan gelip,ellerini yikamadan yaptiysan enfeksiyon kapmistir :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mericboss99 bunu beğendi.
  16. sporcuüye

sporcuüye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 haftada 1 kere yapıyorum 1 gün kendime gelemiyorum bütün kaslarım ağrıyor.eskiden günde 2 kere yapardım bana mısın demezdim ileri yaşlarda böyle bir etki oluşuyor olabilir.

17. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Testo seviyeniz düştükçe mastürbasyon sıklığı daha doğrusu libido isteği azalır...Testo yükseldikçe devamlı istersiniz.Ben mesela bağımlıyım yaklaşık 10 aydır.Hergün yapmazsam üstelik 2-3-4 bazen beş rahat olamıyorum...Bağımlı olduğumu hissettim...Sebebi bence steroid kürü yapmam...Acaip derecede açılım yaptı ve kürden sonrada aynıyım hiç değişmedi...Başka konulara yönelmek ve vücudu fazladan yormak azaltır diye düşünüyorum...Spora dedikleri gibi etkisi var.Hemen yaptığınızda bir şey değişmiyor gibi düşünüyorsunuz fakat 1 saat sonra ağırlıkları kaldıramayacak kadar zorlanıp enerjisiz olduğunuzu görüyorsunuz...Bunun sebebi rahatlamayı gevşemeyi sağlayan hormonlar...O nedenle spordan önce değil belki sonra yapılmalı...Gelişim isteyenler 2-3 günde bir yapmalı...Ben kürlerimde doğru düzgün verim alamadım sırf bu yüzden :) Fazla asılmak veya ilişki prolaktini arttırıyor.O da dopamini düşürüyor ve beyinsel uyuşukluk isteksizlik vesaire oluşuyor....Kafa çalışmıyor yani...Çok fazla buna devam etmek test etmedim ama meme büyümesi dahi yapabilir...Ve erkekte libidoya düşüm yönünde etki eder...Tamamen hormonların kontrolünde yaşıyoruz.Bir şeyin azı da çoğu da zararlı...Dengeli olmak ve bağımlı olmamak lazım...Aşırı testo da başlarda iyi gibi görünse de zamanla yan etki ve zararlar yaratabilir...Kellik kıl artışı toplumdan uzaklaşma sapkınlık vesaire...Herşey dozunda olmalı

Sayfayı Paylaş