Mass gainer ve salon hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erks tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. erks

erks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar merhaba,
    öncelikle kendimi anlatayım, yurtta yaşadığım için beslenmeme pek düzgün değil yine de spora başladıktan sonra daha düzenli beslenmeye çalışıyorum, 1.78 boyum var 63 kiloyum, önce şınavla başladım 2-3 hafta sonra salona gitmeye basladım ama dumbell yok yurdun salonu aletler var ve şınav mekik yapıyorum.
    sizce kilo almak için mass gainer almalı mıyım faydası olur mu, öbür sorum da spor salonuna yazılmalı mıyım, dumbell ve halterle daha iyi egzersizler yapabilirim sanırım kendimi de boşuna yormamış olurum. Ama şunu söyleyeyim ki şınav göğüsler için kesinlikle mükemmel, yeni başlayanlara tavsiye ederim.

2. erks

erks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yok mu cevap verecek olan?

3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
  4. prsnc

prsnc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    katılıyorum ama gainer kilo alma sürecinde yardımcı olacaktır

5. erks

erks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Zaten beslenmeye ek olarak gainer nasıl olur diyorum, ayrıca spor salonu konusunda da yardımcı olursanız sevinirim

6. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    beslenme olmadan ne yaparsan yap hiç bişi için yardım etmez sadece supplement bayileri zengin edersiniz:D

7. erks

erks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beslenmemi düzelttim yemekhaneden yiyorum süt meyve de aldım yiyorum yurtta. sanki beslenmiyoruz da böyle konuşuyosun, bilen insanlar şurda yardımcı olsun diye konu açtık gelen yorumlara bak

8. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    sabah 3 yumurta öğlen 1 tabak pilav akşam 100 gram tavuk ile beslenme düzeltilseydi sanırım herkes çok iyi besleniordu dostum sana zaten burda tavsıye verioruz acık sözlülükle sen ciddi bir beslenme düzenin olmadan supplement ten medet uman diğer bir kişisin paranı bosuna cöpe atmaman için yazıoruz yoksa dalga gecicek olsak baska türlü olurdu sen düzgün bir antrenman yap gerçek anlamda düzgün beslen iyi dinlen yapabileceğin birşey yok baska

9. erks

erks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sabah yumurta yeme şansım yok yurtta, börek yiyebiliyorum kıymalı yol üstünde, öğlen ve akşam okul yemekhanesinde yiyorum 30-50 gr arası protein vardır, bence bu beslenme bana yetmez ve yurtta mutfak felan olmadığı için beslenmemi çok düzeltemediğimi söylüyorum anca bu kadar, bunun üstüne mass gainer alsam faydalı olmaz mı sizce?

10. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    beslenme bölümünü ezberle netten ayrıca düzgün bir arastırma yap üstüne beslenme hakkında gerçek anlamda bilgi edinirsin ozman ne demek istediğimizi anlarsın illada almak istior san paran var ise fazla git al kullan hiç bir işe yaramadığını 1.elden görürsün

Sayfayı Paylaş