Mass Gainer Önerisi Ve Bilgi hk.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cenk Erkul tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cenk Erkul

Cenk Erkul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kilo biraz zor alıyorum 1.86 boy 70 kiloyum ilk önce 55 kiloydum zorla 75 e çıktım ama bu sırada 70 kiloya düştüm 75 kiloya çıkmamdan itibaren 3 ay boyuna vücutta hiç gelişme olmadı ölçüler v..s düştü şuanlarda daha göğüs ve kol ölçülerinde 3 ay öncekine yetişemedim bile,mass gainer önerisi varmı arkadaşlar birde alıcam ama servis sayıları az kilo almada yardımcı olurlar mı ortlama 2 hafta birşey gidicek 19 servis 20 servis civarı hepsi . 1.5 Yıldır yapıyorum nerdeyse sporu birde bunlar kas olarakda kilo aldırımı yani yumuşak kas kötü oluyor biraz ama :)

Edit1:Ultimate Muscle Juice Revolution kullanmayı düşünyorum sizce iyi bir markamı ? Tat topaklanma çok önemli değil benim için.

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Eger 55 kg dan 75 kg a cikmayi basarabildiysen bence gainer felan kullanmana gerek yok,70 kg a düsmende büyük ihtimal beslenmenle alakalidir kalori alimini biraz yükseltmen yeticektir Kilo alabildigini bir kere kanitlamissin bosuna kullanip yaglanma derim.

3. Cenk Erkul

Cenk Erkul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın ama onu yazın yapabildim malesef okul zamanı yemek programı tamamen bozuluyor yemeğe çok para gidiyor yanıma yemek aldığım zaman getireceğim öğünler sınırlı okul kantini pahalı okula pastırma veya tavuk göğüsü pilav götremiyorum zaten tadı tamamen dağılıyor.Çok bir yağlanma yaparmı kısa dönem kullansam en azından 77-78 kilo civarına çıkarsa ? onunla beraber sadece protein ağırlıklı beslenme ayarlasam ?

Sayfayı Paylaş