Mart Ortası Supplement Alımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MrQmc tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MrQmc

MrQmc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar iyi forumlar.
    Bildiginiz uzere yaz gelmekte ve bulk doneminde aldığımız kiloları vermenin zamanı ufaktsn gelmektedir. Ben cogu insan yaptıgını yapmayıp karbonhidratı kesmicem, ufaktan azaltıcam. Yağ ve şekeri sıfırlıcam..Cunku karbonhidratsız bir defin doneminin binbir zorlukla inşa edilen kasları yıkıp gectigini goz ardı etmemek gerekiyor..

Sizden terlemelerin olusturacagi performans dusuklugune karsilik guzel bir Performans arttirici tavsiyesi, Kreatin ve protein tozu onerisi istiyorum.. 6 7 gun kadar GH Max dışında hic bir supplement sokmadım vucuda, ufaktsn dinlendirmek istedim. Tekrar yuklenicem bu haftadan itibaren.
    Protein Tozu: Icinde glutamin,kreatin yada BCAA dan minimum birinin bulunması cok işime gelir.

Kreatin: Ekstrafan almamı onerirseniz, daha once kullanip yuksek verim aldiginiz bir marka olmasini rica ediyorum.

Pre-Workout: Daha once Assault, No-Explode bitirmis biriyim. Assault guzel etki verdi, hatta işin cakalligina kacıp cinsel birliktelik oncesinde de kullandım hakikatten etki etti=) ancak marka degistirip sorasinda Bsn nin No-explode a gectim cok asiri etki etmedi. Tabi bunyeden bunyeye degisir.. Sadede geliyim, C4 onerirmisiniz yada baska bi etkisinde kaldiginiz Performans Arttirici onerirmisiniz (animal pack haric)

simdiden tesekkurler..

2. Headbanger.

Headbanger. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Vallahi benim bildiğim kadarı ile Optimum Gold Standart'ın aminoasit içeriği gayet iyi onun yanına kombin olarak benim verim aldığım kreatin yine Optimum'dan :) Pre-Workout olarak önerim NO-Xplode olacak tabi bünyeden bünyeye farklılık gösterebiliyor bu tarz ürünler ama ben iyi bir verim almıştım :) Birde yağı 0'lamanı şahsen ben önermem zeytin yağı kullanmaya devam et :) Şeker 0 olmalı eğer güzel bir karın istiyorsan :D

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kreatinde ki amacın ne yani eklemek istediğin kreatin monohidrat türevi mi istiyorsun yoksa daha kompleks bir ürün mü ? Eğer monohidrat türevini istiyorsan bana kalırsa marka fark etmez.

Pre-Workout olarakta eğer bulabilirsen VPX Shotgun 5X'i kesinlikle tavsiye ederim.

Protein tozu olarak ise ne kadarlık bir bütçe düşünüyorsun. Malum bu aralar protein tozlarına çok elzemmiş gibi zam üstüne zam yapılıyor. Şuan bazı yerlerde kampanyalar var Ultimate Prostarı bcaa içeriği mevcut 170 liraya filan alabiliyorsun. Aynı şekilde Cellucor'un performans wheyini de aynı fiyata bulabilirsin bu üründe de 5500 bcaa mevcut.

4. MrQmc

MrQmc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    yok zaten zeytinyaģı ve kuruyemiş yaglari gibi saglikli yaglari cikarmam hayatimdan. Bahsettigim şey yagsiz bir hayat,yani fast food urunlerinden tut da , aycicek yagiyla pişen pilava kadar..
    Daha once baklavali donemlerim oldu,baklava benim icin sıkıntı degil, hatta hic kimse icin sıkıntı degil de işte insanlar gozlerinde buyutuyolar. Olay kas inşa etmekte..Ve o kaslardan ölçü kaybetmeden mukemmel bir definasyonda..Optimum un tozu, müsabık olmayip da musabık gibi beslenmeye calisan yani kendi capinda profesyonel bi spor hayati olan insanlar icin cok yararli olmuyor. Ürünü kotulemek istemem ama Dymatize MuschelTech gibi urunler giren gogus kaslari, optimum gold standardi vucutta kalitelo bulmuyor, bu bi cok sporcunun gorusu..Ben de bu kadar kisi dusunuyorsa vardir bi bildikleri diyorum=) Celltech urunlerini tavsiye edeniniz varmi? Bu arada BSN Syntha 6 yi kesinlikle tavsiye ederim inanilmaz bi kas kutlesi kazanma ürünü..

5. Headbanger.

Headbanger. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    BSN Syntha-6'yı daha yeni bitirdim evet dediğin gibi gerçekten çok iyi bir ürün :) Kas kütlesi ve bulk dönemi için tek geçerim :) Optimum konusunda haklısın bende sana katılıyorum Dymatize gibi bir ürünün anında dediğin gibi biraz ezik kalıyor :)

Sayfayı Paylaş