Mars Athletic Club -MAC (Panora)

Konusu 'Ankara' forumundadır ve sabre tarafından 27 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün Ankamall'da gezerken gördüm. Yemek katında tanıtım yapıyorlardı. Ankamall'a MacFit açılıyormuş bu sene sonuna doğru. Gördüğüm kadarıyla 41 lira aylık gibi bir fiyata senelik üyelik yapıyorlar. Fiyat olarak düşününce baya uygun geldi.

2. arazi

arazi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    hocam, bu açılan macfit salonları anladığım kadarıyla panoradakine göre küçük, havuz/sauna vs yok.. peki vücut geliştirme için yeterli mi sence? ben açılacak olan ankamall şubesine üye olmayı planlıyorum.

3. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ben Armada Macfitte çalışıyorum. Bana yeterli geliyor. Gidip görüp karar verebilirsiniz.

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    baslarda iyiymis ama gittik gorduk aksam ustu spora gidenler uzak dursun gereksiz kalabalik bi yer. mekan kalabalik olunca spor yapanlar da dogal olarak agresiflesip mutsuzlasiyor.

dusunebiliyor musunuz mars athletic club tesisinde tavan akiyor salonun ortasinda 2-3 kova duruyor :D ayrica ter havlusunu fazladan bir ucretle sattiklari icin merdiven alti bi salondan pek farki kalmamis. sahada calisanlarla tanismadim ama yoneticilerin pek varolan uyeleri memnun etmek gibi bi amaclari olmadigini farkettim, daha cok yeni uye almaya calisiyorlar.

shaq bunu beğendi.
  5. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bak bu konularda dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Ben erken saatlerde gittiğimden ve havlu götürme alışkanlığım olduğundan bana pek sıkıntı olmuyor. Ancak kalan konularda sonuna kadar haklısınız.

6. sajoo06

sajoo06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ankamalldeki kulübü bende duydum ancak Ankamallün alanı 2500 m2 olcakmış yani Armadadan çok daha büyük bir yer olacakmış bugün salonun planınıda gösterdiler oldukça geniş bir cardio ve fitness alanı var. ayrıca büyük bir serbest agırlık alanıda bulunucak grup dersleri vs. düşünülünce bence yıllık 492 tl gibi bi fiyata üyelik kaçmaz. ayrıca duş dolap egitmen desteği herşeyiyle çok avantajlı görünüyor. ayrıca ben ankamalun o kdr kalabalık olcagını düşünmüyorum çünkü bölgedeki çogu kişinin macfit markasının ne oldugundan dahi haberi yok güzel olcagını düşünüyorum. ben bayramdan sonra üyelik yaptırıcam bir kaç arkadaşımla daha öncede sports ınternatıonalı kullanmıştık buraında güzel olcagını düşünüyorum.

7. sabre

sabre Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hekim (Endokrinolog)
    Yer:
    Ankara
    armada macfite gittim ve hayal kırıklığına uğradım cidden. bir kere panoradaki mac sinek avlarken armada aşırı kalabalık geldi. havlu olayı cidden can sıkıcı. bence müşteri memnuniyetine dikkat etmezlerse üye kaybedecekler. hatta yakın bir arkadaşım 10 km fazladan yol gelip panoraya üye oldu. panorada müşteri memnuniyetine aşırı dikkat edilirken armada neden böyle anlamadım..

8. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Ben de Armada Macfit deyim. Şuan Ankaradaki en iyi mac olduğu söyleniyor. Islak zemin yok(sauna,havuz vb.) ancak alet olarak en çok çeşitliliğe sahip macfit. Olmayan , eksik gelen bir alet falan yok.

Tavsiye ederim.. Senelik kayıt yapıyolar sadece fakat istediğiniz taktirde kredi kartınızdan limit düşmüyor. Yani 1000 lira ise senelik kayıt her ay 85 lira kesiyolar kartınızdan fakat limtinizi falan etkilemiyor değişik bir sistem normal post cihazından çekmiyolar.

9. demirbodyci

demirbodyci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    IT Uzmanı
    Yer:
    Ankara

Merhabalar

Ben bu kulübe üye oldum. Söyledikleri mantıklı geldi. Amacım sadece vücut yapmak. Bir salona 1.500 küsur lira verip yalandan bir program yazacaklarına kimse benle ilgilenmeyeceğine - 492 TL'ye son model ekipmanlı bir salona üye olur aradaki farkı birebir eğitmen için harcarım. Bu işe yeni başladım ve gerçekten parasını vermediğiniz sürece kimse sizle ilk seferden sonra ilgilenmiyor. 5 sene kendi başıma debeleneceğime 1 senede adam gibi vücut yaparım. Murat Boz - Survivor Anıl hep kısa zamanda bu şekilde iyi vücut yaptılar. 1e1 eğitim şart. Bütün dünya buna dönmüş

10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123

yanlışmı anladım ankamall dakine mi üye oldun ve başladın?

11. babako

babako Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ankamalldeki Mac aylık üyelik paketide sunuyor. Aylık 50 tl yalnız başlangıçta 90 tl gibi bir güvence bedeli istediler. Bu yeni Mac malum Ankamall Ankaranın haftasonları ve tüm haftanın akşamları en hareketli ve kalabalık yerlerinden biri.. 2500 metrekare olması yoğunluğu biraz azaltır gibime geliyor. Fakat ıslak zemin olmaması bazısına dezavantaj bazısına avantaj yönünde.. Şahsen salonda ben üzerimi değiştirirken sudan cıkmış balık gibi ortada ıslak gezenleri sevmiyorum vardır belki böyle düşünen..

Ocak ayında açılışının yapılacağı söyleniyor.

12. By CrAzY

By CrAzY Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Benim gecen gün gezme fırsatım oldu muhtesem olmus baya baya büyük ins o heyecanla cok kayıt olupda şişmez salon ama yazılacağım belli 30 km den otobüsle gelip gitcem değermi değer gibi burda adam gibi salon yok . :S

13. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Aksamlari cok kalabalik olabiliyor. Antrenman yaparken hic keyif alinmiyor bazen. Dus icin sira beklemek veya giyinip soyunurken dip dibe olmak da pek keyifli degil.

kerem191 bunu beğendi.
  14. By CrAzY

By CrAzY Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Katılıyorum 9:30 da basladım 11 gibi bitti ama iç içeydik 10.30 dan sonra biraz ferahladı.

15. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Ogle aralari gitmeye calisiyorum uzun zamandir. Ama 13:00 14:00 arasi program cikmiyor bazen. Halyle aksam gidiyourm ama hic keyif alamiyorum aksamlari.. Bu arada oglen vakit bulabilirseniz deneyin derim. Salon sizin :)

16. By CrAzY

By CrAzY Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Öğlen kaç gibi mesela ?

17. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 13:00 - 14:00 arasi gidiyorum gayet rahat ferah oluyor.. Gelen insanlari hemen taniyorsun 2. gunden itibaren. Belli bir kitle var ama toplasan 10 15 kisiyi gecmez.

18. By CrAzY

By CrAzY Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Tmm dır bende O saatte geliyorum artık ...

Belki tanışırız :) Olmadı özelden de dön bana tanışır konusurz beraber yaparız

Jander bunu beğendi.
  19. erenk

erenk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ankamall e üye oldum yaklaşık 1 haftadır devam ediyorum. eğitmen ilgisi zayıf sadece ölçüm yapıldı ve standart bir program verilerek yapmam istendi. daha önceki spor salonum ise küçüktü ve alet yeterliliği düşüktü ama eğitmenler birebir ilgilenebiliyorlardı ve daha samimiydi.
    işi biliyorsanız yani nasıl çalışacağınızın farkında iseniz ankamall iyi ama bilmiyorsanız ilgisizlik insanı spordan soğutur.
    ben hafta içi 4 gün gitmeye çalışıyorum iş çıkışı akşamları yazılanlar doğru kalabalık oluyor ve bazen sıra beklemek zorunda kalabiliyoruz. serbest ağırlık alanı ve bazı aletlerinde yeterli olduğunu düşünmüyorum.
    koşu bandı fazla ama akşam onun için bile sıra beklemek gerekebiliyor ...

20. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    Armada Macfit sonunda olacagi buydu erkek kısmı dus kabinlerinin bazilarinin idrar koktugunun bizzat sahidiyim.
    su temiz bu degil diye burun yardimiyla secmek zorunda kaldik, terlik bazi durumlarda cok ise yariyor...

Sayfayı Paylaş