Markus Rühl Professyonel Bodybuilding i birak ti

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Tony-Montana tarafından 21 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Tony-Montana

Tony-Montana Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  2. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Büyük bir efsane olabilecekken , ronnie nin arkasında kaldı hep , o olmasa belkide marcus efsane olacaktı ama çok haksızlık edildi bence mr olmpiada ona , ne dielim bir yıldız daha kaydı:(

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    youtube'da birisi çevirmiş konuşmayı..

"you all know that i have intimated my retirement last week on my internet page. you all know the reaseon why i quit by reading the articel. the reacton after all this and alle the letters and e-mails realy surprised me. i knew that i had much fans in germany, europe and the u.s.a. but become such a resonance made me moveed to tears.

you all know that it was not easy to quit, i'm a pro since 10years and i'm training like 20years. i will not uiq training but but the pro bodybuilding has taken a big role in my life like preparing for conests even when i hated it. so thats because i'm half eased and depressed.

so what ever. i wanted to thank you all for all your mails and cheering words. for the lovely support and even for those lacking of understanding why i quit bodybuilding. they say i that i have got it in me surely i could join another mr.olympia contest but my claim was to establish in the worldclass. but it's not possible because of my deficit with my chest. .

it really hurted me that this was the reason to end up my pro carrier but u have to be true and u have to face with reality that it's not possible. it was never easy for me as a pro. sometimes i was placed too bad. and now with my chest deficit and the arnold and mr. olympia everything was told.

after that i discussed it with my wife and it was not a despite reaction because of the mr. olympia.
    after the arnold classic was sure that the mr. olympia would be my last competition.
    anyways. i thank you all from the bottom of my heart for your support, emails and letters. that was really super and i want to thank you all with this video.

i can't answer all you mails because thats to much but i will give my best and to all people i can't answer their mails i wanna thank you. i will be present in bodybuilding and maybe in the union scene. thank you very much."

Reddie bunu beğendi.
  4. Tony-Montana

Tony-Montana Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ben almanca anliyorum.
    Gögüs kasin da sakatlik olmus , ama onun yuzden birakmamis cok haksizlik yapiyormuslar ona diyor ve karari bi anda vermemis Arnold Classics den sonra dedi Mr.Olypia katilim on dan sonra birakcam.

Ben cok üzüldüm:(

5. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Bende İngilizce bilmeyen arkadaşlar için bu konuşma metnini Türkçeye çevirmeye çalıştım:

"Hepiniz geçen hafta internet sayfamda emekliliğimi yazdığımı biliyorsunuz. hepiniz makalemmi okuyorak bu işi bırakma sebebimi öğrendiniz. Tüm bunların sonucundaki tepkiler mesaj ve @ mailler beni gerçekten çok şaşırttı. almanyada avrupada ve amerikada bir çok hayranım olduğunu biliyordum.ama böyle bir tepki beni gözyaşlarına boğdu.

biliyosunuzki bu işi bırakmak kolay değildi. 10 yıldır prof.um ve yaklaşık 20 yıldır da çalışıyorum. tabiki çalışmayı bırakmayacağım ama prof. bodybuilding benim hayatımda nefret ettiğim zamanlarda bile yarışmalara hazırlanmak gibi çok önemli bir rol oynadı. bu yüzden çok bunaldım ve depresyona girdim.

herneyse. size bütün mailleriniz ve beni mutlu eden sözleriniz için teşekkür ederim. güzel desteğiniz ve hatta neden BB i bıraktıığımı anlamayanlara bile teşekkür ediyorum. niye bıraktığımı anlamayanlar başka bir mr.olimpia yarışmasına katılabileceğimi söylüyolar ama benim iddiam yeni bir dünya klasmanı yaratmak. ama parasal yetersizliğimden dolayı bu mümkün değil.

gerçekten bu sebeplerden dolayı prof. kariyerimi bırakmak beni üzdü. tekrar profesyonelliğe dönmem ikansız. bir prof. olarak bu benim için kolay olmadı. bazen kendimi çokçok kötü hissettim. şu anki maddi yetersizliğim arnold ve mr olimpia hakkında bir çok şey söylendi.

daha sonra bu konuyu eşimle konuştum. eşim karşı çıkmadı. arnold claasic ten sonra mr. olimpia benim son yarışmam oldu. herneyse. hepinize desteğinizden maillerinizden ve nektuplarınızdan dolayı yürekten teşekkür ediyorum ve bu gerçekten çok iyiydi ve bu video ile teşekkür ediyorum.

çok fazla mail olduğundan dolayı tüm mailleri yanıtlayamam ama elimden geldiğince yanıtlamaya çalışacağım. maillerine cvp veremediğim herkese teşekkür ederim. her zaman bodybuildingle iç içe olacağım. teşekkür ederim."

arkadaşlar biraz hızlı olduğundan imla hataları ve anlatım bozuklukları olduysada kusura bakmayın. elimden geldiğinde düzeltmeye çalıştım. ama ana hatlarıyla bunları demek istemiş.

Son düzenleme: 21 Ekim 2007
    smltncr, HELL WATCHMAN, Reddie ve diğer 15 kişi bunu beğendi.
  6. platoon

platoon Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Markus cok ırı bır bodycıydı.Ama kas yapısını cok cırkın bulmusumdur her zaman.Irılıgının yanında estetık ve defınasyonu muazzam bırı olsaydı cok daha ıyı yerlere gelecegı kesındı:)

7. arnie

arnie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Markus sadece ismiyle bile bu işten hala para kazanabilir. Bu sebeple profesyonelliği tam olarak bırakacağını sanmıyorum. Ewet çok erken oldu. Zaten mr.olymipa olamayacaktı, sanıyorum böyle bir iddiasıda yoktu.

8. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Ne diyelim hayırlısı olsun. Profesyonel bodybuilding camiasındaki katakulliler ve bu camiaya etki edenler böyle olumsuz durumlara yol açıyor malesef.

9. cawa

cawa Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ollipiada hacim kütle ön plandadır zaten esetetik degil kii üst klasman icin böyle biliyorum ben yazık olmus bence jay cutları en son yarısda donunda sallamıstı

10. zaur-zz

zaur-zz Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    webmaster
    Yer:
    azerbaycan
    tuh be. Ishte dunya. Mr.Olympia hep haksizliklarla dolu yarish olmushtur ve shimdi de devam ediyor.

11. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    joe weider in ne mal olduunu bılıyoruz kendi işine geleni şamp yapar

12. Saunzor

Saunzor Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    Nasıl yorumdur bu böyle adamın ne kadar synthol kullandığı ortada. Simetrinin S si yok Markusun

13. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    sempatik adam, ben de uzuldum birakmasina ama vardir bir bildigi

14. zaur-zz

zaur-zz Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    webmaster
    Yer:
    azerbaycan
    adama haksızlık etmeyin. 20 yıla yakın çalışmanın sonucu o vücut.

15. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    ole veya bole ben sadece markus için demedim joe weider i savunuyorsan bide ahmet enunluyle olan olayıda var joe weider uckagıtcıdır her zaman kafa_

Sayfayı Paylaş