Marka Takıntısı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OROCHI69 tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OROCHI69

OROCHI69 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara Özveren sokak Maltepe
    Ektemorf,kilo almaya çalışan biriyim bodyde ilk antremanımı yaptım yarında gideceğim sorum beslenmedeki markalar hakkında

mesela ilk kalkar kalkmaz meyve suyu içmem gerekli enerji rezevleri dolsun ve enerjim proteinden gitmesin diye bunn için önerebilceğiniz markalar isimleriyle birlkte olursa birde resimleriyle birlkte atabilir misiniz taze sıkıllmış meyve suyu bulma imkanım yok

Sonra konserve ton balığı flian yemem lazım ama onlar yağlı oluyor yani onlarında markasını türünü bilen arkadaşlardan alabilir miyim

Ara öğünde fındık badem ceviz gibi şeyler yenilyormuş bunlarn adeti ne olmalı ve kuruyemişçilerden mi alacğaım

Lor,beyaz epynir filanda yenmesi gerek kahvaltıda bunların öenrebilceğinzi markaları var mı beslenme düzenimi henüz oturtamadım ve body beslenmesiz olmaz özeliklede ektemorf birisi için dumbelllls

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Marka takıntınızın nedeni nedir peki?

3. OROCHI69

OROCHI69 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    daha iyi beslenme için ektemorf birisyim birazda takıntılıyım beslenme konsunda yanlış beslenirsem tüm kaslar gider gibisindne düşünüyorum fobi gibi biraz

Mesela ton balığı filan hangi marka olucak hiç bilgim yok araştırdım bayağı ama karar veremedim beslenmeyi oturtmam lazım çünkü ektemorfum metabolizmam çok hızlı

4. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    o konuda korkmana gerek yok bence ama çokta ucuz olan ürünlerede dikkat etmek lazım

5. OROCHI69

OROCHI69 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    ton balığı light filan mı lamam lazım yani yağsız olanlarından var mı

6. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Light ürünlere çok fazla takılma derim

OROCHI69 bunu beğendi.
  7. ReadyMyCombo

ReadyMyCombo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bim de ton balığı satılıyor 5 TL 2x160 gram ve 100 gramında 24 g protein ve 8 gram yağ bulunur. 2 konserve. 1 Öğünde 1 konserve fazlasıyla yetecektir 32 grama denk geliyor sanırım (hesaplamadım) zayıfsan zaten 30 gram bile yetecektir. Her neyse ben bim den kullanıyorum şuanda adını hatırlayamadım ama tek bir ton balıgı oludugu için bulursun. Konservenin içi yağ doludur bu sorun içinde tenekenin kapağını hafif aralayıp iyice yağını süzüceksin bitene kadar. Sonrasında afiyet olsun tadıda güzeldir ben beğendim.

Kuruyemiş olarak taze kuruyemiş tabii ki makbul olanı. Büfelerde vs bulabilirsen taze kuruyemiş tavsiye ederim.

Marka takıntısı yapmana hiç gerek yok aşırı ucuz şeylerden kaçınman yeterli. Bilinçli ol aldıgın ürünü kontrol et araştır. Sorun olmaz

OROCHI69 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş