Marka ne kadar önemli?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve devillica tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. devillica

devillica Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum, boyum 182 82 kiloyum bel çevresinde ve kasların üzerinde yağlanma var bu yüzden diyete ek l-carnitin kullanmayı düşünüyorum fakat biyere aklım takıldı.

L-carnitin alırken markasına dikkat etmeli miyim? Daha doğrusu bilmediğim marka almaktan bahsetmiyorum sadece Weider olmuş Multipower olmuş ya da Powersystem olmuş fark eder mi çok fazla? Çünkü aralarında ciddi fiyat farkları var.

Sonuç olarak eğer çok bir fark olur diyorsanız gidip Weider alıcam ama yok sadece kana karışma süresinde bir fark olur etki aynıdır derseniz Powersystem 3000mg Weider 1500mg'a göre çok çok ucuz.

Saygılar, sevgiler..

2. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Bildiğim kadarıyla gümrükle ilgili işlemlerden dolayı fiyat farkı oluyor.Konuyu tam bilen arkadaşlar daha aydınlatıcı cevap verecektir.

3. devillica

devillica Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ön planda fiyattan çok etkisi önemli şu an için bi şekilde bütçemi ayarlayıp almayı düşünüyorum eğer çok fark varsa

4. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Kutunun yanında içeriğinde neler var kaç mg var yazar.oradan inceleme yaparak fark olup olmadığını anlayabilirsin.

Sayfayı Paylaş