Marc Fitt

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Hymenalos tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Eski konuları gezerken denk geldim sonra aklıma burası geldi

Bunlar forumdan Ayaz'ın 3 tane resmi.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Marc Fitten aşağı bir durumu yok hatta bence genel olarak daha iyi, bu vücut doğal olarak inşa edildi, Marc kadar da imkanı yoktu Ayaz'ın, kendisi bahsetmişti zaten şartlar zor olmasa daha iyi olabilirdim diye ve steroidsiz yaptım diyebilmenin verdiği gururdan bahsediyordu.

Demek istediğim steroidsiz yapılabilir, steroidlere ihtiyacınız "yok" , hedefinize normal yollardan ulaşabilirsiniz(müsabık vs olma niyetiniz yoksa), steroidsiz yapılmıyor, herkes kullanıyor, başka çaremiz kalmadı, herşeyi denedik diye yorum yazmayın lütfen, yazmayın ki başkalarının aklı karışmasın.

Son düzenleme: 7 Eylül 2012
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ayaz doğal değildi kim diyor doğal diye

kasın görüntüsünden yapısından belli oluyor doğal ile doğal olmayan

Can Emre Arslan ve Unchained bunu beğendi.
  3. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Poz vermeyi öğrenmesi lazım :D

4. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    saçma bir yazı olmuş zira profesyonellerdende sigara içenler var. sen günde 30 amino yutmaya devam. thums:

5. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Steroidli yada değil ne fark eder ki yapmış yapacağını ve şuan siz ondan konusuyorsunuz ve o bunun farkında değil hayatını yaşıyor :D bazıları yaşar, bazıları izler (;

DEXONİA bunu beğendi.
  6. burakdemiral98

burakdemiral98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Örnek aldığım kişi işte antrenman yapmadan Marc Fitt'in videolarını izliyorum ve motive oluyorum hyper_

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    steroid konusu fazla uzamış kullandı yada kullanmadı sonuçta büyük emeği var bu bir gerçek yatıp tv seyrederek o vücut olmadı iki ihtimalide göz önüne alırsak her türlü saygıyı hakedecek bir sporcudur.

dht2, shaq, Sendro- [M] ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    ahahaha :D :D :D

yanlız spor geçmişini geçtim, steroidi geçtim, 70 gün ne la ? ne olursa olsun farketmez. mümkünse YAPARIM

1,5 sene önce inanıyodum ben bu adamın videolarına arkadaş :( duh duh

Son düzenleme: 6 Kasım 2012
  9. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    ben steoidsiz yapılabileceğine inanıyorum. ama tabi bu kişinin genetik yapısı ile ilgilide bir durum. örneğin ben genetiğimin ve deri yapımın buna uygun olmadığını biliyorum.

10. Senior_Duke

Senior_Duke Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Aslina bakarsaniz natural dediginiz vucutta (kendi gorusum bu) supplement amino vs.. bile kullanilmamasi lazim. Yani sadece steroid basinca degismiyor bu durum. Misal Bcaa aliyorsunuz bu natural degil.

Geçenlerde Men Healt's te okumustum. Bircok supplement incelemesinde bile steroid oldugu (doz olarak bir igne kadar olmasada) kanitlanmis. Yani simdi steroid kullanan birini kalkip elestirmek yada bunu tartismak bana mantiksiz geliyor.

Adamin videosunu izlediniz calismasi ortada ki gorunen kismi bu. Bizler Mark gibi hayatimizi cok iyi salonlarda geciremiyoruz. Elimize tutusturulan antrenman programlari ile kendi kendimize birseyler yapmaya calisiyoruz. Hoca bayanlarla ilgilenmekten sizin hareketleri dogru mu yanlis mi yaptiginiza bakmiyor bile. Hatta tembel bolgeyi anlayamiyor.

Forumda kaç kisi personal trainer ile calisiyor. Yahu personal'ı gectim adam salona gitcek parayi bulamiyor. Sonrada bu steroidle yapmis bunun otesi yok durumlari.

Hayir buradan nereye gelicez? Mark cikip evet steroid kullandim dediginde hepimiz steroid mi kullanmaya basliycaz? Ne saçma bir durum yahu.

İlla birilerini takip edeceginize kendi gelisiminizi takip edip ona gore calisin.Sonra baktin yeterli gormedin gelismeni cok kafana takma steroidler eczanelerde recetesiz satiliyor. Hatta calistiginiz salonlarda 4 eurodan winstrol satanlar var:)

omer1855 ve YaheLL35 bunu beğendi.
  11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    dergiler bir başka der diğer gün başka steroidle ekbesinleri bir tutan kişi bu sporu bırakmalı bence sanırsın naturel çok çalışıyorda ek besin kullananlar hiç çalışmıyor ister sadece beslenme ister ek besinli beslenme isterse steroidli olsun kas kasdır zaten Marcın emeği naturelim diyenden bile çok olduğunu düşürsek tartışmanın alemi yok

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  12. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    alt facia sanirim hiç bir fotoda bacaklari gorunmuyor =)

dachosen bunu beğendi.
  13. YaheLL35

YaheLL35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    burdaki yorum herşeyi anlatıyor zaten.yaptığımız spor müthiş bir özveri, disiplin ve çok miktarda vakit gerektiren bir spor.yeterli beslenmeyle desteklenmedikçe istediğiniz kadar amele gibi kaldırın indirin hiç bi forma giremiyorsunuz.steroid kullanıyor bu adam yahu demek iftirada bulunmaktan ben beceremiyorum yapamadım o yapmış onu karalayayım demekten başka birşey değildir ...

14. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Ben steroid kullandığını sanmıyorum
    supplement desteği var ama steroid yok gibi geliyor bana 2.5 senede düzenli antrenman,beslenme,uyku ile biraz daha genetik yardımıyla yapılabilir bir vücut bence

zaten adamın bir diğer avantajı before resmi çoğumuzun after resminden daha iyi
    yağ olarak iyi diyorum bu arada

15. gomekurt

gomekurt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    İşte tam istediğim vücut :D

16. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Kısa parlıament ıcıyorum. Kımse yapmıyo dıyen yok dısıplını durumu anlattım anlayana ama.

17. anil22

anil22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adam da para var azim var yapmış.Burada çekemeyen arkadaşlar hemen streoid diye başlamışlar saldırmaya.Adamın koyduğu emek ortada harcadığı para ortada.Adamın 2-3 tane supplement sponsoru var.Ayrıca bu vücudu steroidsiz yapılamayacağını düşünüyorsanız bırakın bu işleri.

Elemanın diet programına bakın,bu yapamayacakta biz mi yapıcaz.Bu işteki en önemli faktörlerden birisi para.

I believe in a diet high in protein and low in carbohydrates for a great muscle development.
    2-3 hours between each meal
    Meal 1: 1 banana, 60g of oats, 8 egg whites,1 protein shake (30g), 2 multi-vitamin, 2 omega-3, 1 vitamin b-100, 2 caps of test alpha and 5 g of glutamine.
    Meal 2: 1 apple, 10 almonds, 1 protein shake (45g), 1 chicken breast
    Meal 3: 2 chicken breast, 1 cup of green vegetables, 2 multi-vitamin and 2 omega-3
    Meal 4: Pre workout meal (2-3 hours before I work out)- 1 protein shake (30g), 60g of oats with 15g of raw honey
    Preworkout shake: 1 ½ scoop of preworkout ‘’PreWod’’(30 min before), 15g of bcaa (15 min before)
    Postworkout shake: 45g of whey isolate beyond yourself, 60g of dextrose (simple sugars), 5g of monohydrate creatine, 5g of glutamine, 5 g of bcaa.
    Meal 7: 1 ½ of chicken breast, 1 cup of green vegetables, 2 omega-3
    Meal 8: 4 egg whites, 30g of casein protein, 5g of glutamine, 3 caps of ZMA.

Son düzenleme: 17 Mart 2013
  18. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    1 senede sadece beslenme ve supplementle evet olacak işe benzemiyo. Tabi deli gibi çalışmıştır. Yorulmuştur emeğine hiç bişey demiyoruz fakat belli bir küre girmiştir diye düşünüyorum. 1 senede o kadar kanat nasıl gelişsin. Eski fotoğrafta belki az buz spor yapmış izlenimi var ama yine de olmaz yani. Çevremden örnekler var aylık supplementlere harcadığı paralar gerçekten çok fazla ama bakıyorum o 3 senedir spor yapıyor bu adam 1 senedir. Sonuç Marc Fitt daha iyi. Steroidsiz olduğuna inanmıyorum. Açıkcası ben steroid kullansam çekinmedem söylerdim. Bir zyzz gibi.

Can Emre Arslan bunu beğendi.
  19. Unchained

Unchained Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Aynen öyle. Bunlar bana daha çok pazarlama stratejisi olarak görünüyor.

Bizim forumda çoğu kişi (tabi belli kısmı tenzih ediyorum - işin özünü bilen) hayalperest durumda, supplemente dünyaları yatırıyorlar 2-3 sene emek veriyor sonra vücut bir noktaya gelince ''ben supplementsizde yapardım'' falan gibi açıklamalar mevcut bizim burada ,, aynen Marc Fitt durumu bizim forumun aşmış vücudu olan örneklerindeki gibi.

Yahu salonda kendimden biraz iyi vücut görüyorum adam aşmış derecede ağır basıyor tanışıyoruz soruyorum açıklama klasik '' birşey kullanmıyorum 2 bcaa 2 glutamin ,, arada çıtırdan no-x'' ama beslenmem çok iyi genetiğim çok iyi zırvaları. Her salonda fix'tir bakın bu, ben öbür türlüsünü görmedim. Hayır hakaret eder gibi oluyor biz genetik özürlü müyüz senin aldığının aynısını alıyoruz gayet parçalı bi vücut var bende de , alt yapımız sporculuktan geliyor ama sen hayvan gibi ağır basıyorsun. Sonra tabi hocalardan öğreniyoruz 16 haftalık kürde eleman. Şaka gibi. İlk kürüde değil. Bunun gibi salonun yarısını zan altında bırakırım. Öyle vahim durumda. Salon sahibi karaborsacı gibi kür yapıyor millete. Adam şampiyon. Hocaya diyecek birşey yok bizim millet bir enteresan.

Şaka gibi Marc Fitt vücudunu geçtim Ronaldo olsun Sergio Ramos olsun vücut değişimleri inanılmaz. Adam çok yiyor her bölgeyi ayrı antrenmanla çalışıyor falan . ... Geçelim bunları işin altında çok iyi planlanmış sağlam ilaçlar var. Yoksa Beckham'da ektomorph bir vücut Ronaldo gibi. Aralarında dağlar var. Beckham birşey yemiyor içmiyor ağırlık - kondisyon idmanı yapmıyor mu şimdi :)) Herhalde o dönem ayamamıştı :)) Ronaldo'nun ilk hali Beckham 'dan kötü. İki tuna balığıyla büyüme hormonu mu coştu - testosu tavan mı yaptı bilinmez androide dönüştü.

Katılan olur olmaz kendi düşüncelerim. Elbette steroidlerden uzak durulmalı. Ama bariz Marc Fitt vücudunda inanılmaz bir efekt var. Yani hatta daha ileri götürüyüm bizde yapsak kür Marc Fitt kadar olmaz. Öyle profesyonel bir vücut. Bildiğin roma heykeli.

Selamlar.

Son düzenleme: 17 Mayıs 2013
    SRTN bunu beğendi.
  20. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Adamın vücudunda kas hacmi ve kütlesi olarak bir şey yok,beni en çok şaşırtan defineliği adamda yağ yok ya resmen.

Zyzz ve Jeff Seid'in yanında 0 kalır bu adam.

Sayfayı Paylaş