Marc Fitt

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Hymenalos tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Çok estetik bir vücuda sahip arkadaş tebrik etmek lazım.Bukadar olayım yeter diyenlerdenim.

Video ;

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=I2Nvmr7yx54&feature=related[/YOUTUBE]

Facebook sayfası ; https://www.facebook.com/marc.fitt

Sitesi ; marcfıtt.com

---RamSes---, FedoR, Suçicek ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    videoya çok güldüm adam bir türlü poz veremiyor vücudu estetik tebrik etmek gerekir büyük emeği var

ozan119 ve Azi bunu beğendi.
  3. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    aynen o benimde dikkatimi çekti :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    poz çalışması gerekli:D aslında fitness bodyfitness body building yapmış bütün sporculara saygım var ama gaza gelmek için motivasyonu arttırmak için bodyfitness yapan yada hardcore bodybuilding yapan sporcuların videoları seyrediyorum beslenme programlarını okuyorum

Azi ve Hymenalos bunu beğendi.
  5. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    süper bir fizik^^ 1. ve 2. fotoda ayrı bir iyi.

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ya ilk başta da genetiği sağlammış yada daha önceden de spor yapmış. Başlamadan önce koyduğu resimlere bakarsanız göğsü filan kesik bir şekilde yani. Bu 30 günde şu kadar zayıflayıp fizik inşa edin reklamları gibi olmuş.

7. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    fena beğendim hatta. avatar yapayım hemen.

Azi ve Hymenalos bunu beğendi.
  8. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    düzgün bi programla olmucak bi vücut değil en azından 2 senede rahat böyle bi vücut olur ayriyetten evet bencede daha önceden spor yapmış en azındanda bi 8-9 aylık çalışmanın eseri ilk fotoğraf öncesi ve sonrasındaki

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

üşenmeden hesapladım 1 senede o hale gelmiş :D

Azi bunu beğendi.
  9. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Sabır + İyi Bir genetik + Biraz Olsun Spor Geçmişi (Öyle Ben Küçükken Mahallede Top Oynuyordum tarzından Değil) + İyi Antrenmdan Ortamı Koşulları + Bol Bol Supplement (Yani Her Ay 400 - 500 TL yi gözden Çıkart) ile 1.5 yılda Gayet İnşaa edilebilitesi Olan bir vücud ve gayet de iyi. Kendisini Tebrik ederim :))

10. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Sabır + İyi Bir genetik - İyi Antrenmdan Ortamı Koşulları bu 3 üne katılıyorum fakat spor geçmişi ve supplement olayına katılamıyacağım supplement kullanılmadan tabikide böyle bi vücut çok zor fakat her ay 400-500 tl biraz abartı geldi bana normal şekillerde 2 sene içinde böyle bi vücut yapılır diye tahmin ediyorum. normal şekil derken beslenme dinlenme ve antreman eksiksiz olucak tabikide ama dediğim gibi supplement olayına pek katılmıyorum arada ara vermek lazım ben 4 ay kullandım şimdi ara verdim 2 aydır kullanmıyorum diğer ay tekrar başlıyacağım. ve şuan çok iyi gidiyor.

11. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Adamın Soyadı Zaten Fitt... Geninde Varmış Adamın Ki Ailesi Soyad Olarak Fitt i Almış :p

BODYBULDER, pedro, mma- ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Facebook sayfasında ara sıra online olup sorularınıza cevap veriyo.Gerçekten şahane bir vücut.Ayrıca dışarda evin bahçesinde parkta yaptığı antrenmanlar var.Gerçekten her spora gidişimde izleyip gidiyorum en büyük idol diyebilirim.21 yaşında bu başarı yani.Adamda tipte var vücudun kralıda Türkiye de olsa çok iş yapar :)

13. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yaptığı mide antrenmanını paylaşmış , belirli hareketleri arka arkaya seri bir şekilde yaparak 1 seti oluşturmuş ve 4 set olarak vermiş ,fakat benim anlamadığım kısım şu ; bu yayınladığı 4 antreman videosundaki hareketlerin hepsini aynı antrenmanın içindemi yapıyor, yoksa günleremi bölüyor onu anlayamadım
    1.
    https://www.youtube.com/watch?v=IkiJRoOxAXQ
    2.
    https://www.youtube.com/watch?v=cpmaz7MbcRA
    3.
    https://www.youtube.com/watch?v=gTTSlUWq_mQ
    4.
    https://www.youtube.com/watch?v=_C4NghcCwvY

mma- bunu beğendi.
  14. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Aynı antrenmanda uyguluyor.Marc Fitt zaten hangi bölge girerse girsin programında en az 8 9 hareket oluyo.

15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Beyler herkes iyi bir genetik yok supplemet falan ne kadar basit sanıyorsunuz bu işleri valla komik:) Bu arkadaşın emeği şüphesiz ki büyüktür ama steroidi su gibi kullanıyordur yüzde 100 emin olun. Aksini iddaa eden varsa sadece supplementle yapsın bizde görelim, yapılır yapan arkadaşım var falan laflarını geçelim kanıt görücez;) 1 senede falan da olmaz bu vücut. Kütle ekleyeceksin de iyice bulkalaşacaksın da sonra afrikalı çocuklar gibi kurutacaksın vücudu bu kütlede kalacaksın falan. (Kollar 43-44 tahmin ediyorum) Zor yani.

edit: Bazı resimlerinde çok küçük görünmüş kolları bazılarında çok kütleli duruyor ilginç. Bi de 1.77 galiba boyu ben 1.90 falan tahmin ettim. Fizik çok iyi ondan heralde öyle görünmüş bana.

Son düzenleme: 7 Ağustos 2012
    burakbyr, mma-, onbir ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    dragox acı gerçeği yazmış steroid tabiki kullanıyordur %100 kimse kabul etmek istemez sanılırki bodyciler sadece steroid kullanır yanlış fitness modellerde kullanıyor her spor dalında steroid vardır 1-2 yılda doğal yolla bu vücudu yapan görmedim hep yapılır denir ama fotoğraf veya video eklenmez nedense ancak tabiki büyük emeği var orası kesin

dragox bunu beğendi.
  17. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    steroid kullandığı bir gerçek steroid kullananlara karşı falanda değilimde bence 1-2 sene bu spor için çok uzun bir zaman değil yani ömrümüzün sonuna kadar yapmak istiyoruz diyoruz ve ideal vücutta bu ise zaten sabırla çalışıp(eğer mesleğiniz veya yarışma düşünceniz yok ise)4-5 senede yapılabilir.ana düşünce sağlık değil mi zaten?

18. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Zaten 2.5 yılda yapmış ki o adam o şartlar altında 2.5 yılda yapmış.Yani salonundan tutun ,supplementa kadar her şeyden fazlasıyla yararlanan biri.Dediğin gibi böyle bir vücut yapmak gerçekten çok zor.

19. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen katılıyorum bizde yapıyoruz okadar düzenli beslenme supplement bir yere kadar bu netteki adamlara bakıyosun 1 senede evrim geçirenler oluyor adamın genetiği iyi,hocası iyi,beslenmesi iyi faaln filan diye düşünüyorsun gün geçtikçe bu sporla daha içli dışlı oldukça anlıyosun insan soruo kendine benim dışımda gördüğüm adamlarıon hepsinin mi genetiği iyi diye :) Dahda yaptıkça anlıyorsunki bu iş öyle kısa sürede olucak iş değil dediğin gibi bir senede hem kuruyim hem hacimleneyim yok öyle doğal bir dünya :)

BODYBULDER bunu beğendi.
  20. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bu vücut steroidsiz yapılır, Marc Fitt steroid kullanmışmıdır onu bilemeyiz ama steroid kullanmadan bu vücut yapılır, lütfen her vücuda steroid damgası vurmayın

Biz yaptık neden olmadı lafını bu sporu öylesine yapan adamlar kullanır "genelde", biz de gittik neden böyle olmadı gibisinden,

Bu adam 177 boy 78 kilo diye biliyorum,

1.77 boya 78 kiloluk define vücudun steroidsiz yapılamayacağını düşünüyorsanız zaten yapamazsınız boşuna uğraşmayın. 10 kilo kas kazanıp define olamıyorsak boş yere uğraşmayalım biz de ve bu forumda buna yakın kas kütlesi ve fiziği olan elemanlar var "doğal" olarak.

Steroidsiz yapılabilecek vücudun tarifini istiyorum bir de, 1.77 boy 78 kg %6 yağ oranındaki vücut bile steroidsiz olmuyor madem steroidsiz yapılabilecek vücut tarifiniz nedir? 1.75 boy 65 kilo %10 yağ oranı falan mı?

Son düzenleme: 7 Ağustos 2012
    AtknUludag, OvO, Kasımpaşa34 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş