Marc fitt göğüs antremanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve semihberk tarafından 21 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. semihberk

semihberk Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Denk geldi ve izledim adam göğüs hakkında benim bütün bildiğim hareketleri bir antremanda uyguluyor, bu tarz bir çalışmanın faydası zararı ne şekilde olur bana garip geldi açıkçası ..

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bu tarz antrenmanları forumda benden başka yapan yok herhalde :D Ben de yaptım bir dönem böyle antrenmanları ve faydasını gördüm klasik vg antrenmanlarına alışan vücut şaşırıp gayet iyi tepki veriyor ama altyapının ve en azından 1-2 yıllık vg geçmişinin olması gerekli ayrıca çok iyi beslenmen ve antrenman programını, antrenman günlerini falan çok iyi ayarlaman gerekli bu kadar uçuk antrenmanlar dümdüz yapılmaz herşeye dikkat etmek gerekiyor yoksa ters teper.

3. semihberk

semihberk Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bu denli olmasa da 3-4 hareket yaptığımız bazı bölgelerde yeterince yanma hissetmediğimiz yeterince verim alamadığımızı düşündüğümüz zamanlar birkaç ekstra hareket ekleyerek kaslarda yeterli yanmayı elde edene kadar çalıştığımız zaman faydalı olabilir diye düşünüyorum öyle çok fazla vg geçmişim yok ama bu gibi durumlarda uygulamayı düşünüyorum bakalım nasıl olacak.

Sayfayı Paylaş