Manken nasıl olunur ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TurTaa tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    boyun 180 in altındaysa manken olamazsın ama fotomodel katalog olursun.

nefestoo bunu beğendi.
  2. nefestoo

nefestoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu sektörde ilerlemek için azim istikrar kararlılıkmı yoksa şansmı lazım sizce ? büyük bir risk almakta istemiyorum

3. mrdvrc

mrdvrc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam ilk önce istanbuldaki ajansları tercih etmeni tavsiye ederim .. Bu işte tanıdığın olması önemli.. kendine o kadar güveniyorsan kesinlikle ilk basta erberk ajansı dene ankarayı dusunuyosanda maydonoz ajansı..

4. rockvarium

rockvarium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar eğer bursa çevresinde cast ajans arıyorsanız cdl ajans ı tavsiye ederim. geçen sene cdl ajansa kayıt yaptırdım derslerim çok yoğun olmasına rağmen buldukları işlerle rahatlıkla harçlığımı çıkartıyorum. Ajansta çalışan diğer arkadaşlarımda kendilerini epey geliştirdiler.

5. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Mankenlik boy ve tip'in çok önemli olduğunu zannedenler var piyasadan yakışıklı'dan veya güzel'den çok bir şey yok önemli olan onlardan ayrışmanızı sağlayacak özelliğinizdir.
    Bu tip adamları da zaten tv'lerde görüyoruz bazısı halen ekranlarda bazıları da sönüp gitti işte olayda burada başlıyor.
    Uzun boylusun, yakışıklısın,havalısın bir kaç kızdan da çıkma teklifi aldın diye manken olacağını zannediyorsan hayallerinle kalırsın.
    Tip geçicidir sonuçta 30'a belki 35'e kadar bu hayallerinle yaşarsın sonra geriye bakarsın koca bir hiç

6. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Manken diyince aklıma hep Nick Auger gelir arkadaş benim arkadaşda mankende onun boyu çok uzun değil değişiyor bu durum. Ama o abd'de yaşıyor tabi Golds Gyme gidiyor.

Sayfayı Paylaş