manken değilseniz body-buildin yapmayın

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kfks tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    herkes iyi niyeti ile vg.yi savunmuş ama gerek bile yoktu..

insanlar vg yapmak için vg yaparlar..günde 1,5 saat vg ne millete çalışmaya ne beynini geliştirmeye manidir..

zordur, herkes yapamaz, yapan özeldir, tavsiye edilmez ama yapmayın da denmez..

ben tebessümle okudum ilk mesajı..

zigbog ve kutlukan bunu beğendi.
  2. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    yarın iptal ettiriyorum üyeligimi ve normal hayatıma dönüyorum.:confused:

sanırım kanına bir kere bu aşk girdigi zaman birdaha geri dönüsü yok hergün aynı agırlıkları kaldırmaktan aynı salon'u aynı insanları görmekten ve aynı hareketleri yapmaktan daha fazla keyif veren birşey yoktur bir body'ci için birde su varki biz bu spor'u yapıyoruz diye ülkemiz için birşey yapmıyor degiliz böyle bir ifadenin kullanılması bile cok yanlış...

3. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    herkes istedigine hedeflerine ulaşmak için seçimlerini belirleyebilecek zekada bence boş beleş 3 5 satırla insanları mı yönlendireceksin :)
    bu sporu yapamayan yada başlayıp yarım bırakanlar sabırlı ve azimli olmayanlar her zaman başarıyı kıskanır ve çamur atar bu degişmez.
    sana 2 resim 2 fark göstereyim.ikiside 45 yaşlarında... milyarder bir obez olacagıma özgür gururlu bi serseri olmayı tercih ederim şahsen..

4. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    'haftanın 3-4 günü 45-50 dakikasını '

buna gerçekten inanıyor musunuz 45 -50 dakika sırf salonun içinde çalışsan, hadi iyi niyetle yol içinde(gidiş) 20-30 dkk da diyorum, salona gitmeden önce hazırlanmaya 20 dkk diyorum , salondan çıkarken giyinme , dinlenme oyalanma 15 dkk diyorum , eve dönüş 20-30 dkk diyorum gene , ve eve geldikten sonra 20 dkk yemek soluklanma vs yani

bu spor nerden baksan 1 günde bir adamın 3-5 saatini çalıyor, diğer gün ve saatlerede fiziksel ve zihinsel olarak yansıması da cabası...

bi de arkadaş iki foto koymuş , diyorum ki çok aradın mı onları=) burdan çıkarılacak sonuç; bu sporu yaparsan brad pitt , yapmassan bir smocudan farkın kalmaz ...ortası yok yani...

ayrıca yok kahvede sürter , yok internette takılır tüm gün, yok sigara-alkol alır diyosun bu sporu yapmayan adam, arkdaşım siz kahvede orda burda sürten insanlarla kendinizi kıyaslıyorsanız zaten yanlış yoldasınızdır.......

bu sporu bıraktıktan sonra da dinç , sağlıklı , güçlü olabilirsiniz...ayrıca bu sporda herkes daha iri olmak için uğraşır , yaptıkça yapasın gelir zevk almazsın , onun için kimse ben aşırıya gitmiyorum diye kendini kandırmaszın,senden daha iyilerini gördükçe , her zaman onalrı geçmek içn çalışırsın bu sporda , hırsınızın stresinizin büyük bir kısmını buna harcamanız ne kadar mantılı ayrıca?

Son düzenleme: 22 Kasım 2009
  5. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    cidden bu konu hakkında çok şey yazardım ama gerek yok arkadaşlar zaten çoğunu yazmışlar. şunu söylemek istiyorumki sen sporu belirli nedenlerden dolayı bırakıyorsun ve siteye giripde konu açmışsın ve herkesin bırakmasını istiyorsun yani kimi götürsem kardır hesabı ben yapmıyorsam kimsede yapmasın içinden geçen bu. ufakken bende evden kaçamayınca sokakda arkadaşlarım futbol oynarken yağmur yağsın birşey olsunda onlarda oynamasın ben oynayamıyorsam derdim allahtan bu huyu attık ama kötü bişey. inan sen kökten bırakdığında millete bodybuilding i kötüleyeceksin ve safsataları yazacaksın kafandan uydurma buna eminim.

6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kfks bu tavsiyeyi yapmak için belkide dünyanın en alakasız ve olmayacak yerindesin..
    vg forumundasın hahah :) gülüyorum sadece..allah iyiliğini versin..

yani fenerbahçe tribünlerinde gs tezavratı yapan şaşkın gibisin .. :)

Cloud ve slymnasye bunu beğendi.
  7. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Kfks vatana en faydalı komandolarımızda spor yapar bunu unutma...
    Ayrıca bu sitede olamanın amacı nedir bunu açıklarsan bilgilenmiş oluruz gerçekten savunduğun şeyler zeki bir insanın aklından bile geçmeyecek şeyler farkındasın değil mi?

8. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kahvede , internet kafelerde veya barlarda sürtenlere mi tavsiye etseydim body-builng i bırakın diye:) ben de gülüyorum sadece..allah hepimizin iyiliğini versin.

9. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yazdıkların gerçekten çok komik zannedersin ki biz toplanmışız 5-10 kişi birşey yapıyoruz sen de yapma diyorsun bize. Bu sporu iş olarak, bizim gibi amatör olarak, ve sporcu olup da dolaylı yoldan yapan milyonlarca insan var sen kalkmış bıdı bıdı yapıyorsun.
    Modlar neden birşey yapmıyor Allah aşkına!!!

10. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Diez tam ben yazacaktım sen daha hızlı davrandın altta mesajım..

11. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    mod.luk bir olay yok..arkadaş yaptıklarınızı tasvip etmiyor..utanın biraz :)

redbaron_ ve 2shae bunu beğendi.
  12. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    zaten benim de tam 1 senelik üyeliğim bitiyordu dediklerini okuyunca yenilememeye başladım

VG BENİM İÇİN BİTMİŞTİR BİR DAHA YAPMAM

:D

13. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    arkdaşım o zaman tamam sen de komando ol yap , ben komadonlara mı yapmayın diyorum =)

ayrıca bu vatana -millete kavramlarına bu kadar takılmanıza gerek , yani 3-5 saat sıfr bu sporu yaparak ne kazanıyorsunuz görünüş dışında , o 3-5 saat içinde yapılacak o kadar değerli işler var ki ayrıca hiçbirşey yapmazsanız bile o 3-5 saati insan ilişkilerinize harcasanız , gene sizin için faydalıdır.

ben sabah erkenden kalkıp 30-35 dakika koşan veya yürüyen(böylece hem güne erken başlıyorsunuz, hem sporunuzu yapıyorsunuz, hem sağlık açısından maksimumu verimi alıyorsunuz ) adamı anlayışla karşılarım , ama bu sporu yapan adam için aynı şeyleri düşünmem.

14. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kfks mesajlarını okumuyorum bile..herkesin okadar çok işi var ki 27000 üyeyi karşına almışsın..
    abartma istersen..herkesin bir sebebi var vg yapmak için ve demekki itiraz ettiklerine göre kendilerine göre geçerli sebepler..

15. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bir dakika arkadaşlar bu önyargısının nedeni için arkadaşın çocukluğuna dönmek lazım bir sahil kenarındasın huzur dolu.......yada spor karşıtları derneğinin bir ajanıda olabilir... yada bir sporcuyu çok kıskanmış olabilir....Sana prozac öneriyorum günde 1 adet 1 ay sonrada kontrole gel.............

slymnasye bunu beğendi.
  16. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    kfks bak saat kaç olmuş 01:45 Allah aşkına senin şu anda bu ülkeyi daha yaşanır bir yer haline getirmek için planlar yapıyor olman lazım,bu saatte o değerli zamanını buralarda harcama.

Hadi bıraktık diyelim de huzur içinde uyusun bari.

okaaan bunu beğendi.
  17. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım at gözlüklerinle baksan sadece bu kadar anlardın zaten yazdıklarımdan...

ben bu sporu iş olarak, sporcu olarak dolaylı yoldan yapanalara tek sözüm yok , ama özentilik içinde ( hepinizi kastmeiyorum tabiki) görünüş için yapan siz amatörlere sesleniyorum;)

18. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    belki spor salonunda başına kötü bir olay gelmiştir :D

Cloud, ngt_psy ve okaaan bunu beğendi.
  19. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar böyle arkadaşlara ihtiyacımız var forma hareket geldii...

20. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    herkes kendi ülkesini temizlese tamamdır diez;)

daha iyi bir dünya için body-building yapmayalım arkadaşlar:)

ya işi gırgıra vurmak istemiyorum , ciddi düşüncelerim bunlar , kimsenin kafasına silah dayamıyoruz ...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş