Manken ardından best model..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve _adanali_ tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Herkese öncelikle iyi günler. Benim danışacağım konu uzun süredir araştırdığım yani tam anlamıyla kafayı takma derecesine getirdiğim modellik işi. Amacım başta bi ajansa kaydolup orda pişip belli zaman sonra best model yarışmasına katılmak. Bu süreçte ne yapmam gerekiyorsa yapacağımı düşünüyorum aslında bütün planım kafamda ve sadece uygulayacağım zamanı bekliyorum diyebilirim. Boyum 1.87 kilo 70 yağ oranım yok denecek kadar az ve çokthızlı gelişen bi vücuda sahibim. 20 yaşında öğrenciyim. Tip olarakta ortanın biraz üstü denilebilir. Bb'ye ekim ayında başlamayı düşünüyorum.İlk başta tabiki kilo almam farz ama sizin de önerilerini fikirlerime katacağınız '+' ları bekliyorum (vücut ölçüleri,antreman süreci,bulk dönemi...vs vs) şimdiden teşekkürler :)

2. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Abicim best model i takip ediyorsan 2011 den sonraki 1 .ler hep 2-3 kez katılıp kazananlar berk atan öyle, burak çelik öyle , caner tanrıverdinin bu 3. Yarısması best model da cok oyunlar dönüyor, gaylıktan falan bahsetmiyorum. Sağlam çevre yapman lazım yani o camiada yasım 20 demişsin 24 yas sınırı var zaten ve gitgide ayağa düşüyor bu yarışma eskisehirde idol of models yarısması var ona bak derim 1. Olursan daha kapsamlı yarısmalara girip tayland a falan gidiyosun best model a aldanma o kimse 1-2 yıl fashion weeklerde mankenlik yapmayıp best model olmamıstır

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş