Malzemeler ve ben..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hermes tarafından 17 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. hermes

hermes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese Merhaba, 34 yaşında 1,75 boyunda ve şuan 79 kiloyum. Temmuz ayında 84 kilo ile evde çalışmaya başladım. Bu 4 aylık zamanda bir ay salona gittim ama mekanın ters düşmesi ve işten dolayı bırakmak zorunda kaldım. Bodyforumtr dan sizin yazdıklarınız la bir şeyler yapmaya çalıştım . Haftada 5 gün Allah ne verdiyse herbölgeyi yorulana kadar bildiğim hareketlerle zorladım. Evde çalışarak düzgün bir fizik elde etmek istiyorum, bunun için illede salona gitmem şart mı ? Yaza düzgün bir fizikle girip bu nu da devamlı kılmak istiyorum nasıl bir çalışma uygulamalıyım? Bölgesel çalışmalarda mesela bir gün göğüs çalışmam gerektiğinde tüm göğüs hareketlerini bir günde mi yapacam yoksa onu zamana mı bölecem ? Herhangi bir aminoacid veya ona benzer bir ürün kullanmama gerek var mı? Şimdiden teşekkür ederim. [​IMG]

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu malzemelerle çalışmayacak gurup yok bence vucut yapın 2.ay proğramına uygun fakat ağırlık antremanı ile beraber cardio yapmalısın

Sayfayı Paylaş