Maksimum yağ yakımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Camage tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba .
    Spora 20dk bisiklet ile baslıyorum daha sonra ısınma hareketleri ve 1saat civarı kendimi olabildiğince zorlayarak ağırlık çalışıyorum . ağırlık sonrası 15x3 alt karın 15x3 üst karın 15x3 sırt 15x3 twıst yapıp . 25 dk daha bisiklet suruyorum ve sporu bıtırıyorum . L carnitine kullunmaya baslıyorum 2 gun sonra ve kafamda soyle bısey var . Bunu kullanarak sonucta vucudumu daha fıt bı hale getırıcem yaglardan kurtulup kas kutlemı arttırıcam daha fazla . Bunun ıcın daha sıkı bı dıyet ıcıne gırmelı mıyım . spor programımdada bı eksıklık varsa yorumlarınızı beklerım

2. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Ben de L-carnitine kullandım çok aşırı olmasada yememe dikkat ediyordum ama açıkçası çok yararlı olmadı belki kullandığım markadandır ama ben memnun kalmadım.
    Cardio hareketlerini çeşitlendirmeyi dene 20 dakika bisitletle başla sonra 15-20 dakika koş diğer hareketleri de yapmaya çalış daha çok terleyip enerji sarf edersen daha rahat kilo verirsin

3. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kilo verme cabasında degılım kardesım yağ yakmak on planımda su an kılomda sıkıntı yok . 25 kılo verdım ve hala vucutta sarkıklık var onu gıdermek

4. asude

asude Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    Yaklasik 2 saat suren bir program kardiyoyu hiit seklinde yapmak daha etkili yag yakimi saglayabilir

5. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Yağların varsa diyetle cardio yapıp eriteceksin sonuç olarak yine kilo vereceksin kardeş

6. Selim Kurt

Selim Kurt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bisiklet yerine koşu bandını tavsiye ederim 25 dk lık hızlı tempo bir koşu bisikletten daha iyidir bence. 15 tekrar çok az bence arttırmalısın bunları twisti 20dk fln yap karbonhidrati normalinin altında al bol miktarda proteinle besle vucudu yağ yakıyım derken kas kaybı yasama bol miktarda su tüketmeni tavsiye ederim

7. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tesekkuler beyler onerılerınz ıcın :)

Sayfayı Paylaş