Maksimum kas kütlesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve seyduna tarafından 24 Eylül 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zoparrat

zoparrat Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Edirne & İzmir
    konu kas kütlesiyken bende birşey sormak istiyorum.

hareketleri yavaş veya hızlı yapmanın kas kütlesinin artmasına bir etkisi var mıdır?

hareketi yavaş yapınca kaslara daha fazla yük biner diye düşündüğüm için yavaş yapmanın kas kütlesini daha fazla arttırdığını tahmin ettim ben. ama emin değilim tabi :)

2. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    belki yavaş yapma fırsatın olur ama piramit sistemde ilk setten sonra hızlı yapmak gibi bir şansın yok:) ama hızlı kaldırıp yedirerek indirmek iyidir ama aynı hızdan bahsetmiyoruz sanırım:) bu arada güzel bir araştırmacı olduğun belli 5 senelik konuyu bulmuşsun araştırmaya devam:)

3. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Valla ben bu spora başkayalı 1 sene oldu 4*8 çalıştıran hocam oldu 4*10 çalıştıran oldu yemek düzenime dikkat ettim supplement kullandın hiç antrenman aksatmadım ama ektomorf deyince akan sular duruyor sanırım. Bazı arkadaşlarıma bakıyorum çok kısa sürelerde benden daha iyi gelişme kaydettiler. Bense hala hayal kırıklığı.. 36 cmyi kolum 1 cm bile geçmiyor. Bazen bırakmayı çok düşünüyorum ama illaki emrğimin karşılığını alırım diye devam ediyorum. Anatomi kimine hediye kimineyse hayal kırıklığı. Kilom 82 boyum 182 olmasına rağmen kalıp yok sadece çok kalın bacaklarım var. Allah benim gibi hisseden herkese sabır versin...

elezar bunu beğendi.
  4. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim bu olay bende de meydana geldi ben ekto değilim daha çok mezo bir yapım var ama senin gibi bi ara donakaldim yerimde . Sanki çalışmalarım boşa gidiyormuş gibi gelmeye başladı.
    Ama asla duraksamadim. Bu durumda birşeyleri degistirmelisin. Kesinlikle. Bu başta programın sonra da beslenme şeklin olmalı. Yiyebildigin kadar ye. Zaten çok hiperaktif bir bunyen vardır (genel ekto yapısı ) bu yüzden fazladan ye. Günlük beslenmeni arttir. Daha fazla karbo daha fazla pro ile ... Programına drop setler süper setler bileşik setler ekle. Hareketleri yavaş yap. Negatifleri (inisleri) yedire yedire yavaş yap. Suplement olarak da sana gh max öneririm. Vücuttaki büyüme hormonunu arttırıyor. Steroid kullanmadan buyumeni arttirirsin . Biraz da glutamin ve bcaa ile 2-3 aya 12 ayda gelemediğini yere varirsin.

5. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Tavsiyelerin için teşekkürler :)
    Benimde uzun zamandır kullanmayı düşündüğüm bi üründü. Gerçekten duyduğumuz kadar etkili mi ?

6. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    Etkisi kesinlikle var ben bazen günde 6 bazen 8 kapsül şeklinde kullanıyorum. Ağır çalışmalarımda 8 tane kullanıyorum hacme yönelik çalışıyorum ve etkisi gerçekten var daha bir kutu bitmedi bitene kadar çok daha olumlu etkileri olacağına eminim . Ama tek başına kullanmanızı tavsiye etmem en iyi verimi bcaa ve glutaminle birlikte kullanınca alırsınız .

7. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam deneyeceğim teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş