Makarna ve lifalif

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve stricken tarafından 27 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. stricken

stricken Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Boy : 1,83
    Kilo : 62

Body'e evde başlayacağım. Dambıl,şınav ve mekikle çalışacağım programım hazır.

Ancak biraz kilo almaya yönelik beslenmeye başladım.

Size bir sorum olacak.

Sabahları ideal bir kahvaltı(peynir,zeytin,domates 1 yumurta) ve ek olarak 70-80gr eti lifalif (süt+pekmezle karıştırılmış)

Ve günün diğer zamanlarında bol makarna kilo almak için ideal mıdır?

Yani sabah akşam eti lifalif ve diğer öğünlerde ev yemekleri.. Ek olarakda 1-2 öğün makarna.

ETİ LİFALİF bahsedildiği kadar kilo almaya yardımcı mı?

Ben makarnayı soslu yemiyorum. Düz kaynatıp bol yoğurtla karıştırarak yiyorum. Uygun mudur?

Tabii ki çalışmalardan sonra yumurta yiyerek protein ihtiyacını karşılamayı planlıyorum. Yeni başlayan içni dambıll egzersizlerinden sonra 2 yumurta yemek protein ihtiyacını karşılar mı?

2. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Her sabah litalif yemek canını sıkabilir. Litalif yemediğin zamanlar 3 tane yumurta beyazı 1 tam yumurta veya yarım ekmek tost yiyebilirsin bol kaşarlı. Haftada 3 kutu ton balığı ye elinden geldiğince ara ara köfte, tavuk göğsü gibi şeyler tüketmeye bak. Bol bol makarna pilav ye. Litalif kilo aldırır. Bide olabildiğince azar azar ve sık yemeye gayret et.

Sayfayı Paylaş