Mahmut Irmak

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve DEXONİA tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 61 üye.
  1. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kendisini tebrik ediyorum. Yanlış hatırlamıyorsam M&F de meter mi ne biri kapak olunca Mahmut Irmak'a laf attıydı. Keşke Mahmut Irmak kadar derecesi olsaydı

2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Okumuştum ben onun ropörtajını Mahmut Irmak'la alakalı bişey dememişti gibi hatırlıyorum zaten çapı da yetmez:)

DEXONİA ve Akay bunu beğendi.
  3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    M&F de atmadıydı o lafı. O arada internet üzerinden bir laf dalaşına girmişti. O steroid kullanıyor ben doğalım tarzında gibilerinden de hatırlamıyorum tam neyse off topic olmasın :)

4. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Fitness&Model, flamel ve DEXONİA bunu beğendi.
  5. by-Exo

by-Exo Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kollar çok muazzam ölçüde o yarışmacıların arasındaki en güzel kol diyebilirim yani :) Tebrikler Mahmut Irmak abimize :)

6. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    Türkiye'nin en iyi vücut geliştirmecisi.Kendisini örnek alıyorum.Boy olarakta aynıyız.Bence daha çok şampiyon olacağa benziyor :)

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    3. kez 'Dünya Şampiyonu' oldu

Ekvator'da düzenlenen Dünya Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda Mahmut Irmak, adeta şov yaparak rakiplerini açık ara geride bıraktı.

Ekvator'un Guayaguil şehrinde 66'ncısı düzenlenen 2012 Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda (IFBB Master Universe 2012) Türk milli Takımı adına yarışan Mahmut Irmak, 3. kez Dünya Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı. 20 ülkeden 200 sporcunun katıldığı Dünya Şampiyonası'nda birinciliği göğüsleyen Mahmut Irmak, İstiklal Marşımızı tüm dünyaya dinletti.

Aydın Spor Kulübü'nün sporcusu olan Irmak, "Dünya Şampiyonası için bir senedir aralıksız antreman ve düzgün bir beslenme programı ile başarıya ulaştım. Bayrağımızı uluslararası bir platformda dalgalandırma imkanı bulduğum için çok mutlu ve gururluyum. Bundan sonraki amacım Olympia 2012'de Türk'ün azmini ve başarısını göstermek olacak" dedi.

Mahmut Irmak, aralarında Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Başkanı'nın da yer aldığı grup tarafından havaalanında büyük bir coşkuyla karşılandı. Irmak'ın hocalarından Hasan Aydın, sporcusunu ilk tebrik edenlerden oldu. Hasan Aydın, gerekli destek verildiği takdirde Türkiye'deki sporcuların büyük başarılara imza atacağına inandığını söyledi.(SNK)

Haberin kaynağı » www.sansursuzhaber.com

DEXONİA bunu beğendi.
  8. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    amerikada bu konular coktan asildi cogu pro cikip su su ilaci bu kadar aldim diye makale yaziyor ama dozlarda yalan söyledikleri kesin.. mesela gecenlerde dorian offseasonda 500mg deca,günde 50mg dianabol, 500mg enantat aliyorum demis bence bunlarin 2-3 kati aliyordur o ayri mesele...

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  9. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    dorianın steroid itirafı bence çok yerinde oldu, hem şu protein tozu kutusuna sarılıp fotoğraf çekinen profesyoneller iyice sıkmıştı artık..

dozaj konusunda yalan söyleyeceğini sanmıyorum, sonuçta bunu itiraf ediyor ve dozlarda yalan söylemesi için mantıklı bir sebep göremiyorum, diğer bir yandan da iyi bir genetik, gerçek anlamda sıkı antremanlar, olağanüstü düzenli kötü alışkanlıklardan uzak bir yaşam (dorianınki gibi) ve az miktarda kimyasalla ortaya böyle bir vücudun çıkacağına inanmak istiyorum, hayır herşey uçuk dozlarda kimyasala bağlı olmamalı ..

10. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    @Rambo16

dostum bende senin gibi az ilac ve disiplinle bu kadar kütle yapabildiklerine inanmak istiyorum ama bahsettigimiz adam dorian 6 kere olympia olmus 90 larin en kuru ve en hacimli yarismacilarindan yani sanmiyorum bu adamin o dozlarda ilaclarla buralara geldigini sonucta vücut sürekli ayni doza ayni tepkiyi vermiyor bir süre sonra o doza alistiktan sonra haliyle dozajlarda artis olacaktir farkli ilac kombinasyonlari olacaktir adam cikipta haftada 1,5g testo 1g deca vurdum derse millette bunu deneyecektir her türlü... sonrasinda olanlarin sorumlusu dorian olacak.. bu makaleyi yazdigi dergi MD amerikanin en cok okunan bodybuilding dergilerinden.. nasser el sonbaty lee priestin sundugu bir radyo programina katilmisti orda haftada 1,5g testoya kadar ciktigini söylemisti lee ise ben sadece 300mg testo 400mg deca kullandim dedi (oral ve gh kullanimindan bahsetmediler) yani her vücut farkli calisir farkli tepki verir dedigin gibi dorian bu az dozlari kullanmis olabilir sonucta tonlarca ilac vurup pro olamayan adamlarda var...

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:46 ----------

bu arada konudan cikmanizi istemem ama bir ilginc olay daha var, ronnie coleman 96 97 ye kadar cok kötü dereceler aliyordu avrupa grand prixlerinde felan hep sonuncu oluyordu sonra sürekli 1. olan flexe gitmis sormus ne yapiyorsunda 1. oluyorsun diye oda demiski büyük cocuklarla kapismak istiyorsan sosa baslamak zorundasin (sos dedigi steroid tabiki) ronnie'nin bizzat kendi agizindan anlattiklari bunlar sonrasindada iste alay eder gibi gülerek bolbol vitamin c,d,e aldim diyor :D cogu kiside ronnienin o güne kadar ilaca el sürmedigini söylüyor güya naturel iken pro olmus kendisi...

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Şubat 2013
  11. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Ronnie ,Powerliftingten gelen bir sporcu olduğu için geçmişte hiç kür yapmadığına inanmak gülünç.Powerlifterların kullandıkları ve dozları azımsanacak düzeyde değil.

12. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende body yapıyorumda böle vücut sevmıyorum saygı duyuyorum ama bu nedir ya adamın kasları haritalardaki ince cizgiler gibi

13. brhmcr

brhmcr Guest

14. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
  15. sqols

sqols Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Doha
    Mahmut Irmak dun gece, Arnold Classic amateur 75kg da 2. kez sampiyon oldu. Tebrikler

zeo64 bunu beğendi.
  16. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    öbür fotolara bakmadinmi kuru zaten... relax durunca suluymus gibi gözüküyor nedense..

17. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    mahmut ırmak ve jay cutler
    arnold classic 2013 fuarından...

Son düzenleme: 4 Mart 2013
    veaN, StormBlast, Aranel ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  18. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Arnold Schwarzenegger Mahmut irmak'in ifbb kartini imzalarken[​IMG]

Balboa7, StormBlast, Aranel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    yanlız çok ilginç,böyle bir şampiyonun neredeyse hiç idman videosu yok
    1 tane gördüm oda öylesine çekilmiş gibi

20. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=TcTrrKsT_mE[/YOUTUBE]

Cem Sarpay foruma üye ama pek takılmıyor.

moothy ve Emre94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş