Mahalledeki kızla nasıl tanışabilirim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ec0 tarafından 1 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    biz 1.5 ay filan oldu başka yere taşındık bi kız gördüm bakışıyoz ama yeni geldim diyemi bakıyor hoşlanmışmıdır 5 -6 kez mi ne gördük hepsindede bakıştık ben sonra kafamı başka yere filan çevirdim oda çeviriyor benden 1-2 yaş küçüktür diye tahmin ediyorum yanına gidip ne demeliyim ? ben hoşlandım güzel kız ama bana yeni geldim diyemi yoksa oda benden mi hoşlandı hangi gözle bakıyor bilmiyorum napmalıyım ?

2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Kızla ilgilendiğini belli et, baktın ondan da ilgi var her geçen gün biraz daha artırırsın ilgiyi..
    Sen sportif ve kaslı birisin Ec0 , kız bence kesin hoşlanmıştır senden, ama takdir edersin ki senden bir adım bekliyordur..
    Hiç oyalanmadan harekete geç derim ;)

Azi, ---RamSes---, AngryHun ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Bi dahaki sefere gözlerinin içine bak görme mesafesi kayboldugunda ;
    - Pardon bakar mısınız ?
    - Evet ?
    -Bakkal nerede acaba buraya yeni taşındımda pek bilmiyorum
    -Burdan düz gir saga dön sonra 3 metre git 2 metre geri gel sola bak .
    - Teşşekür ederim. Bur arada ben ECO
    -Bende Melek
    -Memnun oldum nerede oturuyorsun
    -Şu ilerdeki sarı binada ya sen ?
    -Bende tam karşıda oturuyorum
    -Hadi ya ne güzel miş
    -Senin gibi
    -Nasıl ?
    -Mahalle diyorum çok güzelmiş ama pek bilmiyorum kimseyi tanımıyorum beni biraz dolaştırır mısın ?
    -Neden olmasın ;) ;)

stonecrusher, klyx, Yashamaru ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bir adım atıcam ama heyecanlanırım ne diyeceğimi şaşırım diye konuşamıyorum mesut sohbet iyi güzelde ben bakkalın yerini biliyorum girerkende gördü zaten :) birde mesela dolaştırdı o zaman ne konuşucam ?

5. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    bakkal olmazsa , fırını sor , orasını uydur işte sen..
    dolaştığınızda mahalle sohpetinden başla , siz ne kadardır burada oturuyorsunuz falan gibi muabbetlerle gir konuya gerisi gelir zaten
    Sen tecrübeli bir bodycisin , kendine güvenmen lazım..

AngryHun, Danny Boy, demircan256 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Tank Jr.

Tank Jr. Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    system engineer
    Yer:
    istanbul
    git yanına. selam ben ec0 nasıl gidiyo hayat diye sor.. yada ben bana bakan bi kızın yanına gidip tanışıyormuyuz diye sormuştum. hayır tanimiyorum seni demişti. bende birbirimizi tanımadıgımızın farkındayım.. peki tanışıyomuyuz demiştim.. sonra kız heaa diyip gülmüştü. kız büyük baş hayvanın trene baktıgı gii bakiyodu. gaza gelip işte gittim yanına muhabbet falan. dedim beraber gidelim bir yerlere. olmaz diyo. dedim benimi beğenmedin. hayır dedi. günündemi değilsin dedim. hayır dedi. dedim erkek arkadaşınmı var. evet dedi. valla ec0 body uğraşan adamlar biraz daha fazla dikkat çekiyor. ben buna alıştım artık. doğal karşılıyorum. yanına gidersen her cevaba hazırlıklı ol :D

Azi, ---RamSes---, dino_55 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    adam çözmüş abi:D

8. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    moonwalk yaparak önünden geç

stonecrusher, ayberk123, ineedpower ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    sanmıyorum :D:D ne ev adresini verecegini nede dolaşmak istedigini .ama tanışma kısmı gayet güzel okulunu felan sorabilirsin.

demircan256 bunu beğendi.
  10. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Valla çaresini bulabilsem ben de tanışmak istiyorum bir tanesiyle. Ama Türk kızları çok acayip, ne kadar iyi niyetli yaklaşırsan yaklaş hemen tacizci muamelesi yapabiliyorlar.

11. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    :DAdam Bu İşi Biliyor Ya thums:thums:thums::D

demircan256 bunu beğendi.
  12. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Önce mahalledeki kıza deli gibi yaz, ama artık bıksın senden, sonra koluna tak sıradan bir kız arkadaşını, mahalleden geç o kız seni görecek şekilde, bak bakim sonra mahalledeki o kız nasıl yanında bitiyor:) Kızlar birbirini çekemez, o elde ettiyse bende etmeliyim mantığıyla hemen yanına sokulacaktır. Bu sistem banko çalışır, bu zamana kadar hiç sapmadı:)

JackTyler bunu beğendi.
  13. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili arkadaşlar,

Kısa ve öz, Milyonlarca yıldır, insanoğlu nasıl tanışıyor ise, basit bir kaç kelime ile sizde bu işi başarabilirsiniz...

Neticede, yaradılışta çift cinsiyet olarak yeryüzüne sürülmüşüz. (Enteresan durumları es geçiyorum)

" Merhaba, rahatsız etmeyecek isem, tanışabilir miyiz?" diye bir replik bence gayet uygundur. Her medeni insanın kurması gereken anlamlı bir söz öbeği. "Selam, çok güzelsin, senden çok hoşlandım çıkabilir miyiz tarzı" varoluşuna bir anlam yükleme sevdasıyla yanıp tutuşan gençlerden bir farkınız olur.

Sonuç itibariyle, her durumda hayat devam ediyor. Bu arada tüm bunlara nereden bağlandım noktasında son bir sözüm daha var.

İnsanoğlunun, mevcut durumuna olan haykırışı her geçen gün giderek artıyor. Hiç bir şeyden tat almama, imkânlarını sorgulama, varoluşuna sitem, Aileye başkaldırı. Her durumda bunların artışına rastlamışızdır. Sizlerde bu son zamanlarda bir bıkkınlık ve sıkıntı ile karşı karşıyasanız, hayatın tekrardan yaşanılır bir tarafına bakmak istiyorsanız, "Victor Frankl" 'ın İnsanın Anlam Arayışı adlı kitabını okumanızı tavsiye ederim. Son zamanlarda elime aldığım en etkileyici ve tek solukta bitirebilmeyi başarabildiğim nadir ve nadide kitapların arasına girmeyi başarmıştır kendisi.

Kitaptan bir Alıntı:

Eğer yaşamda gerçekten bir anlam varsa, acıda da bir anlam olmalıdır. Acı da yaşamın kader ve ölüm kadar silinmez bir parçasıdır. Acı ve ölüm olmaksızın insan yaşamı tamamlanmış olmaz.

Saygılarımla,

Zerk, sylar16, ZeusS_ ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  14. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    benim adım ec0 değil ec0 diye isim mi olur fatih benim adım 8.sınıftan gelen lakabım o benim mesut'un yazdığı kısım güzelde ne nerde diye sorucam fırın filan yakında bilmediğimi söylesem nasıl düşünür marketin hemen yanında

15. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    bakkal yerine başka bir şey uydurabilirsin mesela piknik alanı heleki öle bir yer varsa ordan muhabbet ac nasıl bir yer falan diye ... Dolaşırkende okulunu sor boylece yaşınıda öğrenmiş olursun, Burcunu sor atıyorum Yengeç dedi dimi hemen şaşırmıs gibi yap hadi ya falan benimde yükselenim yengeç biliyor musun.
    - Yengeç burcları çok duygusal olurmuş dogru mu ayrıca evine cok baglıymışlar
    - (tüm kızlar %99 u duygusallıga meraklıdır ve sazan dibi atlıcaktır) Evet ya cok duygusalımdır gibisnden bir şey söyler
    -her zaman duygusallık iyi degildir bazen mantıgımız da agır basmalı bence.
    -Ne gibi mesela ?
    -Mesela eskiyi arkamızda bırakırken ve yeni bir adım atmaya çalışırken
    -hmm.. Dogru söylüyorsun ama her zaman olmuyor işte ( burda kzın manitası olup olmadıgını , aşık olup aşk acısı cekıp cekmedıgını de anlamıs olcaz)
    -Her zaman öle olmuyor derken ?
    - İşte her zaman eskiyi bırakamıyorsun geliyor peşinden ( cevap vermek istemezse zorla illa patlar ve döker içini)
    - Geçmişi ardında bırakmanın sırrı ileriye attıgın adımlarda gizlidir. Bu adımlar ne kadar temiz olursa geçmişini okadar kirletir , ve bu adımları atarken elinden tutan el de bir okadar temiz olmalıdır gibi şeyler söyle elinden tutarsa heyecan yapma :D

Yashamaru bunu beğendi.
  16. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    neyse birşeyler bulup uydurucaz o konuda ama kendini anlat vb. filan sorarsa ne dicem bütün gün aynı neyi anlatıcam ? bende yengeç burcuyum bu arada ben gerçi yanına gidip nasıl konuşucam onu merak ediyorum heyecandan karıştırırım ne diyeceğimi :D

17. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    bi kere heyecan yapmıcan kzın yanında rahat takıl ve bacaklarına falan bakma sakın sadece gözlerine bak göz teması kur :D Sporla ilgili konus fazla detaya girme , Kitap okumayı sever mısın de yazar ismi salla atıyorum deki gecenlerde Eva Coleman nın bir kitabını okudum dogu felsefesiyle ilgili müthiş bir kitaptı hayatın aslında ne kadar anlamlı ve degerlı oldugunu anlatıyordu falan filan ;) tıkandıgın yerdede deki bi arkadas la sinemaya gitcektik bilet almıstım ama sanırım onunla gitmicem, arkadas arıyorum bana eşlik eder misin de ;)

18. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Sen kafanı başka yere çevirdiğinde peki onunda çevirdiğini nasıl görebiliyosun :confused:burda takıldım ilk olarak
    Tecrübelerime dayanarak birkaç kelam edeyim ;

öncelikle sana tavsiyem...erkeklik yapıp direk kızın karşısına çıkıp teklif etme gibi bir durum olmadan veya yapmadan önce mutlaka kızın erkek kardeşleri abileri v.s varmı yokmu öğren...bu senin menfaatine olur...

sonrasında ise aşşağıda verdiğim resmi çıktısını alıp kart olarak bastırıp..kızı gördüğünde ver ve hemen uzaklaş..o kart sana bir şekilde gelecektir..;)

Zerk, ZeusS_, R10 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  19. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben çevirdikten 3-5 saniye sonra bakıyorum tekrar, erkek kardeşi var mı yok mu bilmiyorum sorun olcağını sanmam mektup güzelmiş ama ben daha yanına gitmekte tereddüt ediyorum ne diyeceğimi bilemiyorum heyecanlanıcam kafam karışıcak o an

20. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    işte heyecenlandığını bildiğim için bunu verdimya sana..bu teknik çok eskilere dayanır...ortalama 10-15 ıllık olaydır..tam senin gibi utangaç,çekingen gibi kişiler için bulunmaz nimettir bu...sırf senin için bunu bulmaya çalıştım bak hasta hasta :( yok buda olmadı dersen..gelip senin adına teklif edelim belki işe yarar ne bilim aklıma başka birşey gelmedi...

Zerk, ---RamSes---, R10 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş