Mac Fit Spor Salonu Nasıldır?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muhammettaha tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. muhammettaha

muhammettaha Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar vücut geliştirmeye yeni başlamış biri olarak uygun spor salonu arıyordum.Ben İstanbul/Kağıthane de oturuyorum.Çevremde Axix diye Avm var burada kasım sonunda mac fit adlı spor salonu açılacakmış.Fiyatları bana göre gayet uygun geldi ancak o fiyata bu iş olurmu ?
    Salonun fiyatları senelik üye olursan aylık 45tl eğer aylık üye olursan 55 tl imiş.
    Aldığım bilgilere göre sadece ilk aya mahsus fiyatı 90 tl imiş oda ölcüm yaptıkları içinmiş eğerki diğer aylarda ölcüm yapmak istersen ek fiyata tabi imiş.
    Size soracağım konu şu bu MacFit Spor Salonuna gideniniz veya bir yakınınız gidiyorsa/gitmişse salon hocaları nasıldır ilgi varmıdır yoksa ver parayı ne halt yaparsan yap tiplerindeler mi?
    Salonun site linki:
    http://www.macfit.com.tr/#
    https://www.macfit.com.tr/axiskagithane/

2. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Macfit iyidir merdiven alti salonlar gibi alcak tavan, havasiz, kasvetli bir yer degildir. Atasehir novada macfite gidiyorum tek sıkıntı bazı günler çok kalabalık oluyor.

3. muhammettaha

muhammettaha Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yorumun için saol hocaları nasıldır acaba program vs veriyorlar mı hareketleri gosteriyorlarmı

4. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Once vucut kutlen olculuyor sonra gecmis spor bilgilerin yasin kilon vs ekran var buyuk oraya giriliyor ve ordan sana uygun program cikartiyorlar hocalar surekli geziyor salonda sordugun sorulara cevap aliyorsun dikkat ettigim birseyde salonda bos gezmiyorlar hareketi yanlis yap uyariyorlar hemen.

5. farukaan

farukaan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    fiyat cok uygun fakat olcum icin extra para talep etmeleri cok sacma

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Olcum icin ek fiyat cok sacma bence baska sebepten olabilir havlu uyeligi felan olabilir ekstradan cunku istedigin zaman yaptirabiliyorsun olcum

7. muhammettaha

muhammettaha Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Havlu-asma kilit gibi malzemeler kişiye ait.Salon daha acilmadı AVM nin içinde stund kurmuşlar oradan bilgi veriyorlar oradaki görevli öyle demişti artik başlayınca öğreneceğiz.

8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ben misafir olarak gittim gerçi misafir olayı yokmuşta gidince rica ettik oradaki hocalardan sorun çıkarmadılar. Salon güzel ben beğendim. Ama tek sorun aylık fiyatının muhtemelen yeni açıldığı için çok düşük olması. O yüzden çok dolu. Barzo tiplerde var baya açıkçası zaten merdiven altı salonlar bile daha pahalı mac fit'ten. Aylık 50-55 civarı bişey sanırım senelik ödeyince fiyatı çok ucuz olduğu için duyan gelmiş. Adam oraya vereceğime buraya veririm 2 karı kız görürüm diyip gelmiş çok belli. Program vs. ücretli saçmalık zaten. Sen bilirsin tavsiye edebilirim ben iyi gibi gördüm.

elezar bunu beğendi.
  9. kaan24

kaan24 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Bence fiyatı çok uygun salonda güzel kaçırma

10. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Bende farklı şubesine gidiyorum salon gayet guzel ekipman ve insan olarak programimi kendim hazirladigimdan sıkıntı olmuyo hocalar her şubede farklıdırda sordugun zaman hareketi felan soyluyolar yine ama program verme olayı parayla gitmeni tavsiye ederim en baslarda 2 ay kalabalik olcak aksam saatlerinde

Sayfayı Paylaş