1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

M3 ve Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve M3 tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. M3

M3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Boy : 170cm
    Kilo : 57-58kg

Futbol ve Body ile uğraşmaktayım..8-9 senedir futbol oynuyorum...
    Bodye iyice şişmek için değil varolan hatlarımın daha belirginleşip biraz dolgunlaşması için gidiyorum..3 aydır body yapıyorum (geçen senede 1 ve 2 ay olmak üzere toplam 3 ay)

Kol (Soğuk) :

Karın + Göğüs (Soğuk) :

Bacak : (Soğuk) :

2. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    ufak bir yanlışlık olmuş resimleri koyarken sanırsam, sana şöyle yardımcı olayım. futbolcu olduğun çok belli oluyor gerçekten. gene de zorunlu pozları kullanarak tüm vücut fotoğrafları çekersen daha faydalı olacaktır. kolay gelsin. weightlifter

3. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    hocalarim we arkadaslarim yorum yapmadan once bi arkadasim All starin bi urununu kullanmisti we kaninda ufak miktarda doping cikti..Simdi birileri atlamasin onlarin icinde hormon yok cart curt die AWRUPADAN BİZİM GURESCİMİZİN GOZ DAMLASİNDA DOPİNG MADDESİ WAR DİYE ALTİN MADALYASİNİ ALDİLAR!!simdi o guresci millet wekili hani kazandigi gures musabakasidan sonra havada ters takla atiyodu (ismini hatirliyamadm) bu yuzden 8-9 sene futbol oynadigini warsayarsak profesyonelsin..Creatinlerin hic bi turu size yasak degil..Bu mesaji bir dipnot olarak gormeni ayrica supplementler.com a girersen orada bi yerde supplement kullanan takimlarda 3 buyukleri gorebilirsin...:D

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    herseyden once terbiyeli ol,bu sana ilk ve son ikazdir.
    buraya gelip sehir efsaneleri anlat sonra bizde senin hikayelerini dinleyelim ve kesinlikle hemen atlamayalim.

ayrica bunlari buraya kaynak olmadan yazman birsey ifade etmiyor.

son olarakda altin madalyasi alinan guresci de doping bulan kurum bunun goz damlasindan kaynaklanabilecegini aciklamis mi?yoksa bizim sporcumuz mu bir kilif buldu?

sehzadecelik, [Zafer], Veyron ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. M3

M3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum

6. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Bacaklar kendini belli ediyor biraz ama üst taraf daha çok zayıf. Sen de benim düştüğüm hataya düşüp erkenden kendi resimlerim bölümüne topic açtın. :D
    Hele bir altı yedi ay çalış ondan sonra daha iyi yardımcı oluruz.

7. M3

M3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3. Ayımda resim çekiyim her ay aradaki farkı kontrol ederim dedim arşivledim,sonra dedim resimleri koyayım üstadlarım yardımcı olur diye...Üst taraflar evet şekilli ve adeleli ama hacim yönünden zayıf...

Bacaklar için teşekkürler :) 2. Squatımda 60kg basmamı sağlıyorlar saolsunlar

8. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    m3 benimde başladan önce bacaklar böyleydi sonra dahada gelişti ama hiç ağırlık girmedim sadece koşarak çalıştım eğer vaktın kısıtlıysa sende bacak için koşarak çalışmaya devam edebilirsin çok şişmez ama güçlü olur yinede bunun dışında eminim çok daha gelişeceksin sen diğer resimlerini 7-8 ay sonra değilde 1-2 yıl sonra koyarsan çok daha iyi olur hem o zmanla bu zamanın farkını görmüş oluruz şu anda hafiften hatlar belli zaten zayıfsında eminim 1-2 yıla çok iyi durumda olacaksın

9. M3

M3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Body hocama kondisyon çalışmak istediğimide söyledim koşu bandını kullanmak istediğimi söyledim ama zaten futbol antremanlarına devam ediyorsun kilo almanı engeller dedi...Böyle çalışmaya devam et falan dedi,açıkcası pek tatmin olmadım bu önerisinden...

Sayfayı Paylaş