Mısır Gevreği (Corn Flakes) ???

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cinematography tarafından 20 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Mısır gevregi biraz farkli bir konu.arkadaslar genel olarak rahatca yiyor ama ayrintilara onem veriyorsan bir kez daha dusunuyorsun.misir gevreginde ne var?mısır.mısır nedir,GDO.dunyada genetigiyle en fazla oynanmis urun(soya ile birlikte)şimdi bunu bilerekten kullaninca insan biraz süpheye dusuyor.ikinci konu,misir gevregini genelde sütle beraber tuketiliyor.sütün kemik erimesine neden oldugunu gosteren arastirmalar var.cok sagliklidir diyen de var.ama genel olarak yetiskinler icin pek uygun degil sindiriminden dolayi.bir diger konuda fazla şeker içermesi,tam hatirlamiyorum bir keresinde bakmistim yuksek oranda seker vardi.kilo almak istiyorum demişsin,misir gevregi kilo almani saglar ama saglikli bir sekildemi,tartisilir.yeni basladigin icin bunlarla kafayi bozmamak adina bir sure tuketebilirsin.birkac kilo alinca birakirsin.bence yulaf ye daha iyi en azindan ne oldugu belli.yogurtla karistirip yiyebilirsin.

avcy bunu beğendi.
  2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş