MİLLİ TAKIM LETONYA MAÇI

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve ayyıldız1071 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ayyıldız1071

ayyıldız1071 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Dün izledim ve kafama takıldı sizlerle de paylaşmak istiyorum düşüncelerimi . Letonya gibi haritada yerine gösteremeyeceğimşz bi takıma nası oluyoda gol atmakta zorlanıyoruz . Niye ıstarla aynı teknik adam milli takım başında? Niye o takımda forvet hep aynı isim burak yılmaz ? Ya da kaleci olarak anadolu ekipleri seviyesinden yukarıya çıkamamış volkan babacan ? Açıkçası forvet olarak lige çok iyi başlamış formda cenk tosun bu kadroda kesinlikle ilk 11 oynayabilir , kaleci olarak onur , tolga , cenk gönen ya da beşiktaşın o geçen seneki üçüncü kaleci dahi olabilir ama volkan babacan ne akla hizmet ? Sonra ne oğuzhan özyakup var ne kerim frei ne mehmet ekici ne de sercan sararer niye ısrarla aynı futbolcular kadroda ?

2. halilgkek12

halilgkek12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fatih terim kesinlikle istifa etmelidir üzülerek söylüyorum ama o bu takimin basinda oldugu surece biz hic bisey yapamayiz

3. ayyıldız1071

ayyıldız1071 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen bencede şota arvaladze gelse bile daha iyi olur takım , kadro hakkında ne düşünüyosun peki neyi değiştirirdin

4. halilgkek12

halilgkek12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Umut bulutu almam volkan babacan yerine demireli alirim serdar aziz hic iyi degildi bana göre egemen i alsaydi keske oguzhani alirdim hakan calhan in yerine ya da töre nin yerine formunda su an

5. ayyıldız1071

ayyıldız1071 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Volkan demirel milli takıma çağırılmak istemediğini söylemişti . Babacan yerine onur kıvrak zaten en iyi yerli kaleci olarak yeter , musleradan sonra da Türkiye'nin en iyisi . Serdar azizi ben beğendim egemenkorkmaz zaten 33 yaş civarında artık o yaştaki bi adam milli takımda etki gösteremez zaten bi tane tecrübeli defans var o da hakan balta dün iki tane %100 golü çıkardı birisi boş kaleydi hatta biliyosun. Oğuzhan özyakup konusunda dediğim gibi gayet iyi ve sezona maşaallah çok iyi başladı bu yüzden ilk 11i kesinlikle milli takımda hakediyo ama gidipte çalhanoğlu ya da töre yerine almam mesela gidip hamiti keserim birde tabi trabzonun yıldızı frikikçisi mehmet ekici ...
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Eylül 2015 ---
    Umut bulut konusunda da burakyılmazın alternatifi olarak görülse de bence milli takımda yedeğin yedeği olmaktan öteye gidemez . İlk 11de cenk tosunla başlamak burakı yedel bırakıp performansa göre arada dönüşümlü (cenktosun-burakyılmaz) bu iki oyuncudan birinden yararlanmak mantıklı bence . 3.forvet olarak fizik olarak çok güçlü sivaslı batuhankaradeniz veya klasik hannoverli mevlüt erdinç zaten yeterde artar bile yedek kulübesi için

6. halilgkek12

halilgkek12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bak o isimler aklıma gelmemişti düşündüm de senin dedigin daha dogru kardeşim haklısın

7. halilgkek12

halilgkek12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ama volkan konusunda volkanin o istememesi nin sebebi kendisine edilen küfürler. Dusunsene sen milli takimin kalesini koruyosun sana ana avrat sovuyolar ayrica turkiyenin tartismasiz en iyi kalecisi volkan bence

8. ayyıldız1071

ayyıldız1071 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ay yıldızı taşıyan bi sporcuya elbette küfür edilmesi yanlış küfür yanlış bikere . Bence en iyisi muslera sonrasında onur kıvrak . Demirel çoK uzun süre evet en iyi kalecisiydi ülkemizin ama artık değil kanaatimce

9. ayyıldız1071

ayyıldız1071 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bizim düşünceler tuttu oğuzhan iyi oynadı attı golü

10. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları: