Müzisyenler için bilek sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve adarcetinbass tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. adarcetinbass

adarcetinbass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar 10 yıllık bass gitaristim VG ye başladıktan sonra müzik camiasından herkes 'aman bilek çalışma. Çok kötü olur gitar için epey bi yavaslarsin' dediler. Bi bilginiz var mıdır bu konuda? şimdiden teşekkürler

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Gdamn

Gdamn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle merhaba,ben güzel sanatlarda tiyatro bölümü okuyorum,müzik ile alakam pek olmasada aynı çatı altında okuduğumuz 300-400 arası müzik bölümü öğrecisinden yola çıkacağım. Bizim okulda gitar'dan batariye,keman'dan çello çalanına herkez ders'lere girmeden bilek esnetir ses açar,vücut geliştirme ile uğraşan arkadaşlarımda var ve kimseden negatif bir şey duymadım aksine iyi yönleri olduğunu işittim,bağlama çalan yaklaşık 6 aydır spor salonuna giden bi dostum vardı ilk 1 hafta zorlanmış sonrasında adapte olduğu için ağrısı gitmiş ve eskisinden daha iyiymiş,aslında sana daha birçok kişiden örnek veririm ama yazarak bitmez :D inşallah yardımcı olmuşumdur,dediğim gibi ben negatif değil pozitif şeyler işittim bunu yapanlarda en az senin kadar müzik geçmişi olan işini profesyonel yapan insanlar yanlış bişey yapıcaklarını sanmıyorum,eğerki aklına takılan birşey olursa lütfen sor ben yarın senin için dostlarla konuşup sana bilgi veririm :)

adarcetinbass bunu beğendi.
  3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    ben gitaristim herhangi bir problem yaşamadım shred'e devam. :)

adarcetinbass bunu beğendi.
  4. adarcetinbass

adarcetinbass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim cevaplariniz için. :) devam o zaman :)

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş