Müzik üzerinde kesip biçme işini yapabililenler var mı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wallcroft9'69 tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    selam arkadaşlar, epeydir yapmak istediğim bir şey vardı birkaç gün önce internette araştırdım yapmak istediğim şey bazı şarkıların sözlerini şarkıdan kesip enstrumental halde kullanmak (enstrumental hâlinde internette olmayan parçalardan bahsediyorum tabiki )

dediğim gibi araştırdım birkaç program buldum böyle şeyler mümkün falan diyorlardı ama müziğin kalitesini gerçekten aşırı bozuyor ve tam olarak sözleri kesmiyor sadece basları kısıyor

ya da ben beceremedim bilmiyorum, bunu yapabilen bir program önerisi olanlar ya da yapabilenler varsa bana ulaşsın, acayip kafaya taktım yapmam lazım bunu :) teşekkürler ...

2. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Adobe Audition programını kullanabilirsin

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  3. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    adobe audition 8.2.160.0 sürümünü kullandım ama yukarıda dediğim gibi müziğin kalitesini çok bozdu ya da ben yapamadım zaten sözleri de tam olarak kesmiyor müzik biraz daha üstte oluyor ama yine de sözler rahatlıkla duyulabiliyor.

tekrar deneyeceğim ama. ve widows 7 kullanıyorum program da uyumluluk sorunu yaşıyorum uyumluluk ayarlarını değiştirdim falan ama yine de olmadı başka pc'de denemek zorunda kaldım

bu o kadar da önemli değil aslında programı çözsem yeter. peki siz kullandınız mı ? kullandıysanız memnun kaldınız mı ? istediğinizi yapabildiniz mi yani ? teşekkürler ..

4. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    CS5.5 var bende, istediğin kalitede kayıt ypabiliyor Windows 7 ile de bir problem yok ancak çok da profesyonel olarak kullanmadım. İşimi görüyor ;)

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  5. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    teşekkürler.. denicem :)