Mükemmel set ağırlık sehpası, ağırlıklar ve hediyeler

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve ercanturkmen tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ercanturkmen

ercanturkmen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhabalar,

Evde çalışmak için kısa bir süre önce bu forumdan bir ağabeyimden aldığım bu mükemmel seti hem evde çalışamayacağımı anlamamdan, hem de yazlığa gideceğimden dolayı satmaya karar verdim. Kemal ağabeyinde bana yaptığı gibi bende fazla bir maddi beklenti olmadan seti satacağım. Ama tabiî ki bedavaya da satmak istemem J Aşağıda sizlere setin özelliklerini, fotoğraflarını, kiloların ayrıntılarını ve setin yanında hediye olarak vereceğim şeyleri göstereceğim.

Ağırlık sehpası activa ac-670...çok fazla şey söylemeye gerek yok sanırım google a bu sehpanın marka modelini yazarsanız karşınıza çıkar inceleyebilirsiniz...kısaca bişeyler yazmak gerekirse sehpa katlanabilir. alt, üst göğüs çalışmak için ayarlanabilir. bacak çalışılabilir...çok ama çok sağlam bir üründür. 80-100 tl lik basit sehpalar ile karşılaştırılamaz.yani ev için çok amaçlı olarak kullanılabilecek ideal sehpadır. sehpa 1 sene kadar kullanılmışır ve sıfırından ayırt edilemeyecek kadar temiz hatta tertemizdir.

1-göğüs
    2-üst göğüs
    3-alt göğüs
    4-kelebek
    5-ön bacak
    6-arka bacak
    7-ön kol
    8-arka kol

Ağırlık seti ise 1 adet uzun bar 2 adette kısa yani dumbell var. uzun ve kısa barlar krom kaplama olup yıLdız vada şeklinde şıkıştırma kelepçeleri vardır.hani şu döndürerek takılanlardan.piyasada değişik markaların kaliteli modelleri ile aynılar...toplamda 76 k.g plaka mevcuttur...dökme demir şeklinde.

4 adet 10 kg
    6 adet 5 kg
    6 adet 1 kg
    2 adet kısa ve 1 adet uzun barda yaklaşık 20 kilo.

Son olarak: sehpa zaten bilinen kaliteli bir sehpadır ve sıfır ayarındadır.ağırlık seti ise barlar zaten krom kaplamadır dolayısı ile herhangi bir eskime söz konusu değildir.ağırlıklarda ise çok ufak çizikler vs vardır.evde bu sehpa ile çalıştığım max 100 k.g ağırlık + ben 85 kg. yani 185 k.g oldu ve tabiki sehpada en ufak bir esneme gıcırtı vs olmadı sehpa çok çok sağlam bir üründür arkadaşlar. Komple set olarak satacağım, ayrı ayrı satmayacağım. İstanbul Merter Koksa Helvacısı’nın orada evim. Ulaşım basit. ist dışından kimse yazmasın tabi olsun arabam var atlar gelirim diyen varsa o ayrı. ilgilenen olursa kısaca ben şunlara talibim ve şu fiyattan verirsen alırım gibi bişey yazsın bakarız sonrasına.günlük olarak takip edicem ilanı bir süre.

Kemal abiden:
    son olarak bu seti aldım ve 1 sene kadar çalıştım.çok memnum kaldım ve beni bir ileri seviyeye taşıdı arkadaşlar.artık ev ortamında kilolar vs yetersiz gelmeye başladığından salona dönüş yaptım.yanlış anlaşılmasın fakat seti sağdece evde yer kaplamasın diye satıyorum ve bu işlere gerçekten gönül vermiş birisi alsın isterim ve yardımcı olmayada çalışırım fakat zaten sıfır ayarındaki bu ürünleri piyasada alabileceğiniz fiyat toplam 600-700 tl dir.ben 400 gibi bir rakama bunu vermek istiyorum ihtiyacı olana.hatta 3-5 aramıyorum biraz daha indirim yaparım ama lütfen bedavaya getirmeyede çalışmayalım. sağdece ağırlıkların kilosu bile 2-3 tl ye satılıyor lütfen...

Hediyeler:
    Benden bu seti alanlara bir sürpriz daha. Bu fiyata böyle bir setin yanında daha ne verilebilir ki demeyin. 8’er kiloluk 2 adet dambıl (Plaka değil) ve 2 adet sayaçlı el yayı.

Fiyat:
    Activa ac-670 Ağırlık sehpası
    76 kilo plaka
    1 uzun bar
    1 kısa bar
    Ağırlık takım çantası (Bu bile tek başına 50 tl)
    2 adet hediye 8’den toplam 16 kilo dambıl
    2 adet sayaçlı el yayı
    350 TL (Kargo alıcıya aittir)

2. ercanturkmen

ercanturkmen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 2 adet kısa bar var yanlış yazılmış.

3. ercanturkmen

ercanturkmen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlan günceldir.

4. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatlara baktım. sehbada sıkıntı yoksa, kargo eklenmezse, istanbulda ikamet edenler için çok uygun fiyat

kenarda çürütmeyip birinin işi görülsün diye satışa çıkardığın için teşekkür ederim :)

iyi satışlar

5. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba ErcanTürkmen;

Sehpanın kendisi ile ilgileniyorum. Ayrıca 4 adet 10 kg luk plakaya ihtiyacım var.

Görüşürsek sevinirim.

6. ercanturkmen

ercanturkmen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Set satılmıştır, konu kapanabilir, herkese teşekkürler...

Turquase bunu beğendi.
  7. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul

Yardımları icin kendisi ve ailesine tesekkür ederim.
    Dürüst ve ilgili satıcı.

selamlar saygılar..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş