1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Mücahit Feyzullah # Yaş 17 # Suplementsiz # 6 Aylık Disiplin ve Sabır #

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve qwqwew123 tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 100 üye.
  1. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Güzel vücut.Tebrik ederim,Başarılarının devamını dileyerek darısı başıma diyorum.:D Şuan bende ful kas yapmayı düşünüyorum ancak forumdaki abilerim 1-2 Sene boyunca şınav barfix mekik çek diyor.Bu arada son resminde ilk yorumda denildiği gibi 20 saniye daha beklesen evrim geçircemişsin:D

qwqwew123 bunu beğendi.
  2. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    sinav ve mekigin yararlari bende 20 li yaslarda senin gibiydim catiyi kurdum simdi 3 kati kutleye ve kasa ciktim sende oyle olursun aferin :)

qwqwew123 bunu beğendi.
  3. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Sıcak fotoğraflar yüklemenize anlam veremedim forumun bu bölümü ya tavsiye almak için yada bu sporla uğraşan başka kişilere ilham vermek için kullanılıyor sanıyordum ego tatmini farklı yerlerdede yapılabilir

qwqwew123 bunu beğendi.
  4. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    6 ay ve suplementsiz deme bari ya yalanin allahi. son resimden belli

qwqwew123 bunu beğendi.
  5. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşım malesef özelden atamıyorum facebooktan eklersen ordan konuşuruz :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:14 ----------

Arkadaşım onlar boş iş git başla fitnessa barfix şınav bi yere kadar :) hani yurtdışında olsan neyse ama ülkemizde malesef bi yere kadar barfix..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:16 ----------

teşekkür ederim evet alt yapı için ideal ama 18+'da pek işe yaramıyor :)

6. Bully34

Bully34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    kardesim bende 17 yasındayım kıskandım dogrusu, ilham geldi adeta :D
    bu arada mükemmel gelişme katetmişsin tebrik ederim

7. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    biricik kardeşim dikkat edersen bir sürü soğuk fotoğraflarımda var denizde felan :) salon plajda değil orda sıcak fotoğraf yükleyemem gerçi haklısın hava dolayısıyla ordada sıcak oluyor..

8. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38

teşekkür ederim güzel kardeşimweightlifter

9. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Üst vücuduna güzel denilebilir bacaklar nerede. Türkiyede sadece üst vücut geliştirme yapıldığını bu konudan anlayabiliriz herkes çok güzel vücut vücut demiş ama ben bacakları göremedim.

qwqwew123 bunu beğendi.
  10. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38

doğru diyorsun kardeşim bi ara bacaklarıda koyayım kalflar sıkıntı benim biraz genetik olarak çok kötü ama üst bacak sağlamdır dediğim gibi fotoğraf koyarım bi ara :)

judgementday bunu beğendi.
  11. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Beslenme programını yazabilirmisin?

Bu arada vücudun güzel.Böyle devam et.

12. fitçiyiz

fitçiyiz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yaw sen herkese bir bahane buluyorsun kendine aynada hiç baktınmı bir eğer eğer profil resmindki sensen senin vücut bu adamın tırnagı bile olamaz hyper_a32:D kendini çok bir şey sanıyorsun:D

qwqwew123 bunu beğendi.
  13. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Genetiğin çok iyi gerçekten altyapında var sanırım .
    Sırt mükemmel .

14. barbosa

barbosa Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Supplementsiz 6ay1haftada nasıl bu hale geldin enteresan ama ne yapıyorsan onu yapmaya kullanmaya devam et başarılar.

qwqwew123 bunu beğendi.
  15. 33kral33

33kral33 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hocam kolun kaç 37-38 var heralde. Benim de 4.ayım doldu 5e girdim kol 30.5 tan 35e çıktı (yaş 16) gerçekten çok iyi gelişme göstermişin. Başarılar.

16. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Kalfı ben de çalışmıyorum ama üst bacak önemli. Amaç kas eklemekse üst bacak ciddi bir şekilde çalıştırılmalı.(sadece leg extention ve curl değil squat da) Squat yapıyo musun?

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
  17. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    vücudun gayet iyi fakat insanları yanlış yönlendiriyorsun. o arkadaş 12 yaşında daha 12 yaşında bi insan eline dumbell bile almamalıdır bence.her gün morarıncaya kadar barfiks mekik şınav çekmek te 12 yaşında -daha doğrusu 17 yaşından küçük- biri için gereksiz ve kötü.ha sadece günde 10 şınav 30 mekik 10 barfiks falan çekerse bu arkadaşlar en azından hantal olmazlar.

lütfen küçük yaştaki insanları "body" sporuna teşvik etmeyelim,gereksizdir çünkü. :)

18. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38

sabah 3 yumurta öğleye ekmek peynir felan öğlene doğru pilav yada makarna üstünde biraz bulabilirsem et, 1 saat sonra felan elme armut ne denk gelirse saat 4-5 lerde bi makarna daha yada pilav, 7-8 e kadar meyve felan, 8-10 arası antrenman, 10:30da pilav makarna ne varsa üstünde biraz et bulabilirsem tabiki ve yatmadan önce süt

Teşekkürler :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:36 ----------

Çok çok teşekkür ederim dostum altyapıda allaha şükür birşeyler yapmıştık parklarda :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:38 ----------

squad daha hiç yapmadım yaşım küçük olduğu için boy için zararlı ama doğrusunuda söyliyim bacak hareketlerini pek dikkate almıyorum biliyorum yanlıış bu yaptığım ama 3 haftada bir felan çalışıyordum bacak :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:40 ----------

dostum adamın yaşına bakmadım ama 12 yaşında ise bile o kadarda yanlış değil o yaştan altyapı oluşturmak fena olmaz alsın eline 2 kg dumbell oynasın dumbellarla kaslar açılsın alışsın gelişsin esnesin :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:42 ----------

teşekkür ederim sanada kardeşim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:45 ----------

şuan kıbrısta stajdayım saat gece 9-10da işe gidiyorum sabah 8 de çıkıyorum kahvaltımı yapıyorum 10:30 gibi spor yapıyorum kendi ağırlığımla 11:30da yemek saat 3-4 gibi uyku 8de kalkış yine yemek sonra yine iş vücud eskiye oranla biraz geriledi yakında resimde koyacağım :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:47 ----------

Vallaha kullanmadım dostum ama mucize değil yani oldukça normal bence allaha şükür genlerden kurtarıyorum :)

19. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    şu cümlenden sonra senin bu vücudunda genetiğin etkisinin %90 olduğuna kanaat getirdim.

20. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Küçük yaşta başlamak kötü değil maksimum squat deadlift zorlamazda leg extension çalışır leg curl çalışır diğer bölgelere çok kilo kullanamaz zaten. Sonuç olarak küçük yaşta başlamak boya etki etmez keşke 10 yaşında başlasaydım veya küçükken haltere gönderilseydim. Boyum uzamaz diye SQUAT yapmamak büyük hata vücuda en çok kas ekleyecek hareketi kaçırıyorsun. Yaşın 17-18 gibi duruyo 17den sonra boy uzamaz irileşme olur bi ara ben de boya takmıştım barfiks çubuğunda yarasa gibi ters asılı kalıyodum sonra boş işler olduğunu anladım.

Sayfayı Paylaş