Mücadele sporları bölümü

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve ParZ tarafından 12 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Merhabalar , forumda güç sporları diye bir bölüm var ne zaman girsem dövüş (mücadele sporları) ile ilgili başlıklar dolu

Bir alt bölüm oluşturulabilir bence.

Esen kalınız.

ozan119, rockybalboa7, diez ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    DÖVÜŞ SPORLARI BÖLÜMÜ diye ayrı bir bölüm açarsanız çok çok iyi olur bizim için.burası gerçekten güzel bir site burda sadece badyci yok her spor dallarından üyeler var onun için bölümleri çogaltalım lütfen.:rolleyes:

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bencede olmalı dövüş sporları ile ilgili çok güzel bilgiler öğrendim açıkcası

2157 bunu beğendi.
  4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    nası burada tek badiciler yok (bu arada o ne s. tabir)
    adı üstünde bodyforumtr.com , ha yok ben masa teniscisiyim bi bakım dedım badi forumuna bakarsın bi gün bzm spor dalından konusurlar bılgı alrız :)

şahsi fikrim vucut gelistirme tüm sporların babası ,god babası, temeli .
    diğer spor forumlarında vg başlıgına yer verilebilir misal, ancak vg forumunda diğer spor branşları bilgi paylasımı bana anlamsız geliyor :)

ama sanırım talep arz var , dikkat edıyorum baya konusuluyor forumda dovus sporları bu durumda acılabılır,acılmalı herkes dovusmeyı ogrenmelıdır. Nede olsa bizm toplumda ztn vg ye adam dövmek ıcın gidiorz :)

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ağustos 2012
  5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Evet açılmalı ama pek faydalı olacağını sanmıyorum.Faydalı konulardan çok,gereksiz konular çıkacaktır diye düşünüyorum.Örnek vermek gerekirse hangi mücadele sporu daha iyi,hangi sporcu daha güçlü vb.Böyle konulara taviz verilmeyecekse çokta iyi olur.Çünkü forumda mücadele sporlarıyla uğraşmış,uğraşan mesela ben bir çok kişi var.Yeni şeyler paylaşıp,öğrenebiliriz.

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
    spudd webb ve (silinen üye bunu beğendi.
  6. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    vücut geliştirmeye "adam dövmek" için başlayan ergenler tarafından gayet tutulan bir bölüm olur.çoğu insan spordan öte kavga amacıyla baktığından bu bölümlerin dediğin gibi faydalı olacağını düşünmüyorum.olursada uygulanan kurallar daha katı olmalı,işin temelleri vs anlatılmalı.yoksa dediğin gibi yok hangisi daha güçlü yok hangisi daha sağlam vurur gibi konularla bodyforum piyasadaki genel forumlar seviyesine düşer.

1 kişi bunu beğeniyor.
  7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlığı takip ediyoruz arkadaşlar..yönetim henüz kararını vermedi..bu konu aynı zamanda GT forumda da tartışılıyor..
    fikirleri almak isteriz..

themertyildiz bunu beğendi.
  8. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Esenlikler, zaten yeteri kadar kim kimi döver konusu var Güç Sporlarında ve ben bölümün amacından çıktığı düşüncesindeyim hiç powerlifting veya halterle ilgili konu göremez olduk açılan konular ;

En İyi Dövüş sanatı hangisi?
    MMA hakkında birkaç soru
    Sokak Dövüşünde Kimler Avantajlı
    MMA hakkında bilgi
    Hangisi daha güçlü yumruk atar ?
    MMA İçin En İyi 2 Spor Kombinasyonu Hangisidir?
    MuayThai'De En Etkili Vuruş Sizce Hangisidir ?
    Taekwondo mu Wing Chun mu ?
    Muay thai neden diğerlerine göre ön plandakaliyor ?!...)
    Karışık Dövüş Sanatları
    dövüş antremanı

Güç sporlarında kopyaladım da geldim :) durum ortada sürekli bu başlıklar yukarda ve yerine yenileri ekleniyor dövüş sporları bölümü amacına ulaşırsa aslında çok güzel bir bölüm olur, güncel maçlar tartışılır çeşitli sporlardan dövüşçülerin son durumları başarıları gibi konular felan gerçekten iyi olur ama yine böyle şu mu daha güçlü bu mu gibi konular modere edilebilir

Son düzenleme: 13 Ağustos 2012
    ozan119 bunu beğendi.
  9. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sokak kavgası bölümü ekleyin demiyolarki mucadele sporu bambaşka bişeydir kavgayla ne alaka yani...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:08 ----------

çok haklısın işte bazı hevesli arkadaşlar çok atlıyo tabi:):):) ama tamamen olacak olan senin son nakarat dostum:) ayrıca güzel bilgiler paylaşıp birbiriize bişeyler katarız yemin ediyorum heyecanlandım ya:D açmassanız darılırım:D:D

Son düzenleme: 13 Ağustos 2012
  10. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Güreş , boks , judo , taekwondo , kick box , aikido vb. tarzı başlıklar aslında foruma zenginlik katacaktır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu spor bilinci , gençliğimiz bu sporların felsefesi hakkında ne kadar bilinçli. Bu sporları ruhumuzu ve bedenimizi disipline etmek için mi yapıyoruz yoksa sokakta fedayilik yapmak için mi ? Bence öncelikle bu sporların felsefesi ve amaçları hakkında sabit başlıklar oluşturulmalı. Daha sonra bu bölüm için kurallar koyulmalı ve sıkı denetim yapılmalı .

ozan119, diez ve themertyildiz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş