LUTFEN YARDIM

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve virtual_insanity tarafından 8 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    ARKADASLAR BEN UZUN SUREDIR BU SPORLA UGRASIYORUM DAHA HİC SUPPLEMENT ALMADIM AMA ALAN COGU ARKADASDAN COK DAHA HIZLI GELİŞTİM.TABI BU SUPPLEMENT ALMAYIM DEMEK İSTEDİGİM ANLAMINA GELMIYOR.BENIM SORUM SU BEN SUPPLEMENT ALMAK İSTEMİYORUM AMA DAHA HIZLI BUYUMEM İÇİN BANA DOGAL BI DİYET TAVSİYE EDDEBİLİR MİSİNİZ SİMDİDEN TESEKKUR EDERİM :)

Kurallari Oku

Bodyforumtr.Com Ekibi

2. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadasim, oncelikle yasin kac o cok onemli, ergenlik donemini tamamladiysan sana supplementler dan daha iyi yardim edecek bir sey yok...Birde hizli buyumek icin diyet istemek pek dogru olmasa gerek, ne kadar cok kirmizi et yersen senin icin o kadar iyi olacaktir...

3. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    kardes yas 21 boy 1.85 kılo 92 işte supplement olmadan bayagı bı gelıştşm zaten ama gelişmenın durmasından korkuyorum bı sene daha hacım yapamak istiyorum sora definasyona dönücem proteınlı besınlerde cok tuketıyorum ama supplement yok cekınıyorum da acıkcası bı de baktım pıyasadakıları ınceledım fiyatı uygun gelemdı :( :( zaten huge yada massıve olmak istemiyorum atletık olmak yeter ama dolgun atletık bole işte durum bu :oops: :oops:

Sayfayı Paylaş