Lutfen Bakın

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kular15 tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    İyi günler arkadaslar ben 95 kıloyum ve yaklasım 10-20 kılo vermek ıstıyorum.

Spor salonuna gıtmıyorum supplement ilacları almıyorum.

Ben ne yapmalıyım kosu bandım vs yok sadece dambıllarım var 2 tane

Benım kılo vermem ıcın ne yapmam gerek lutfen tecrubelı abılerım ablalarım yazarsanız cok mutlu olurum. Nelerden uzak durmalyıım nelerle beslenmelıyım aynı anda kılo verırken kasta yapıcam agırlk calısarak lutfne benı aydınlatın

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle hem kas yapıp hem kilo vermek çok zor bir olaydır onu belirtmek isterim. Eğer maddi imkanlarınız el veriyosa bir spor salonuna kayıt olmanız hem sizi motive eder hem de daha çeşitli antreman yapmanızı sağlar fakat gidemeyecekseniz kilo vermek için düzenli koşu öneririm şuan havalarda ısınmaya başladı mümkünse haftanın 4 günü koşu yapın açık havada yaklaşık 45 dk süren koşular yapmanız size faydalı olacaktır. Koşu dışında şınav,barfiks,mekik ve evde dumbell ile yapılabilecek hareketler uygulamalısınız.(fotumu araştırısanız yeni başlayanlar içn evde dumbell programı ve genel bir program bulunmakta) Bunun dışında beslenme çok önemli ekmeği azaltmalısınız şekeri bırakmalısınız (mümkünse) protein ağırlıklı beslenmelisiniz et yumurta baklagiller, düzenli beslenmelisiniz, sık ve az yemelisiniz, akşam 8,5tan sonra hiç bir şey yememeye özen gösterin. Günde 3 litreye yakın su için kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş